Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ti mennyire adtok a MAL...

Ti mennyire adtok a MAL (MyAnimeList) véleményére, plusz milyen animéket tudtok mondani, amiket mindenki istenít, de igazából remekül megindokolható, hogy rossz?

Figyelt kérdés
Tudtok egypárat azért én is. ;)

2017. dec. 25. 17:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
36%

Úgy nagyjából 8.5 pont felett már azért nehéz találni rosszat, persze ha most az ízlést nem vesszük. Inkább úgy mondom akkor, hogy 8.5 pont felett azért már képviselnek némi értéket az animék. Persze ez alatt is vannak igen jók, úgy 8 pontig kb. elég sűrűn is. Azonban a felhypolt tömeg cikkek is főleg 8 pont körül mozognak, így nehéz őket kiszűrni ebben a tartományban. Egyébként 9 pont körül illetve felett én még rossz animét nem láttam. Esetleg túlértékeltet, de olyat nem, amire legalább ne adnék egy 8-ast.


Mainstream animék, amik szerintem túl vannak értékelve pl. Tokyo Ghoul, Naruto, Attack on Titan, Sword Art Online

2017. dec. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!