Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Anime kedvelők! Ti egyetértete...

Anime kedvelők! Ti egyetértetek ezzel a "20 legjobb anime" toplistával?

Figyelt kérdés

Itt a link: [link]


A videó szerint a magyar animések ezeket jelölték meg legjobb animékként:


20. Assassination Classroom

19. Re:Zero

18. Code Geass

17. Yuri on ice

16. Kuroko no basket

15. Mirai nikki

14. Haikyuu

13. One piece

12. Your lie in april

11. No game no life

10. One punch man

9. Fullmetal Alchemist Brotherhood

8. Sword Art Online

7. Noragami

6. Bleach

5. My hero academia

4. Tokyo Ghoul és Fairy Tail holtversenyben

3. Death note

2. Naruto

1. Attack on titan



Én őszintén szólva nagyon meglepődtem rajta, hogy a Tokyo Ghoul, Attack on Titan, Naruto, Fairy Tail hogy lehetnek ilyen előkelő helyen, hogy a Yuri on ice, Bleach és a SAO egyáltalán mit keresnek egy ilyen listán, hogy az FMA miért csak a 9. helyen van, amikor bőven lehetne feljebb is, a többi animével meg úgy vagyok (a Death note és a Code Geass kivételével), hogy jónak jók, de egy "legjobb animék" listán nincs helyük. Hiányoltam pl. a Steins;Gate-et, Gintamát, Hunter x Hunter-t, Cowboy Bebop-ot, Fate/Zero-t, Gurren Lagann-t, Kiseijuu-t, Madoka Magicát, Monster-t , amik inkább illenének egy "top 10/top 20 legjobb anime" listára. Ti hogy látjátok?



2017. dec. 30. 19:14
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Én ezt tényleg csak kívámcsiságból kérdezem és nem leszólásból, de az attack on titan-be mi a jó? Megnéztem az első 2 részt és nekem picit unalmas volt.


Persze nyilván ha végig nézném lehet máshogy vélekednék, de ha az első pár résszel nem képesek megfogni az elég fura.

2022. jan. 6. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Trevor. ***** válasza:

#21

A Steins;Gate első kb. 8 része elég unalmas, onnantól kezdve viszont nagyon jó. Sokszor az első pár rész csak bemutatja a világot, a szereplőket stb.

A Trónok Harcával voltam így, hogy megnéztem az első évadból kb. 6 részt és nem folytattam, mert nagyon unalmas volt és nem fogott meg.


Az Attack on Titan első évadát sok éve láttam, így már nem emlékszem rá pontosan. Az akciójeleneteket és a fordulatokat a cselekményben szerettem, azt tudom.

2022. jan. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

#22

Tévedsz, a Steins;Gate első 8 része nem unalmas. A világ és a karakterépítés érdekes. A Shingeki no Kyojin első két része talán pont azért unalmas neki, mert ez többé-kevésbé hiányzik belőle (belefér egy twitter postba).

2022. jan. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Az Elfen Lied-et senki ,sem szereti?xd
2022. febr. 3. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!