Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Rátok melyik anime volt a...

Rátok melyik anime volt a legnagyobb hatással?

Figyelt kérdés

Minnél többet, mert valami olyat keresek ami tényleg nagyon jó 18F

Amit én nagyon szeretek: Full metal Alchemis,Full metal panic,Death note,

Naruto,Inuyasha



2017. okt. 2. 13:21
1 2
 1/11 TR75 ***** válasza:
Talán a Cowboy Bebop.
2017. okt. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Dragon ball, habár te talán túl fiatal vagy, hogy értékelj egy 30 éves sorozatot (vagy már lehet 40)
2017. okt. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem nézem meg 6 évesen a Dragon Ballt, nem néztem volna újra nosztalgiából 8 éve és valószínűleg sosem kapok rá a témára. Ha ilyen hatást keresel a válaszom ez, de ezt te nem fogod átélni, ha nem a 90-es években voltál gyerek.
2017. okt. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bishoujo Senshi Sailor Moon.
2017. okt. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
miért lettem lepontozva?
2017. okt. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Jorck ***** válasza:

Higurashi no Naku Koro Ni

Higurashi no Naku Koro Ni Kai

Higurashi no Naku Koro Ni Rei


(Nekem beadta az egész sorozat.., jó volt hogy sokáig azt sem lehetett tudni mi van.. Aztán összeállít a kép. A karakterek is tetszettek.. Egy életre szóló élmény volt a maga témájában.)


re zero kara hajimeru isekai seikatsu


(Ez is adta rendesen, főleg az elején.. Tetszett a történet, és a lefolyása.)


Utawarerumono: Itsuwari no Kamen


(Erre is sokszor visszagondolok, lassan indult be a történet aztán mikor már arra gondoltam ez ennyi.., még eléggé befokozódott. Jól megjelenítették az erőket is, és szép a grafikája is. Kicsit könnyed volt a műfaj, de nekem olyan "Inuyasha,, feeling volt.)

2017. okt. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15%
kampfer az volt az első
2017. okt. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 D-Mano ***** válasza:

A kedvenc animé a Fullmetal Alchemist: Brotherhood


De mégsem ez volt rám a legnagyobb hatással, hanem a következők:


3) NANA

Ennél valóságszagúbb animét nem ismerek. Több realisztikus animét is ismerek, ami témájában és megvalósításában is valósághű, de a valóságosság hangulatát, légkörét semmi nem tudta úgy megteremteni számomra, mint a NANA. Ám ez önmagában nem lenne elég: egy lendületes, kiváló humorral fűszerezett minőségi drámai történet, komoly mondanivalóval.


2) Claymore

Egy dark fantasy, fordulatos történetvezetéssel és véres, dinamikus csatajelenetekkel. De, ami miatt akkora hatást gyakorolt rám, az a tragikum és drámaiság, ami átszövi az egész történetet. Barátságoknak, bosszúak, veszteségeknek, a kitaszítottságnak, a karakterek önmagukkal való küzdelmének, a múlt árnyainak drámája és tragikuma ez.


1) Glass no kamen (2005)

Amikor elolvastam az ismertetőjét, tudtam, hogy ez nekem biztosan tetszeni fog. Amikor elkezdtem nézni, már az első rész felénél megsejtettem, hogy milyen élményben lesz részem a következő 50 részben, és nem tévedtem. Az egész egy extrém érzelmi hullámvasút volt. És, amint befejeztem, még napokig csak ezen az animén járt az eszem.

2017. okt. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Hintalow ***** válasza:
A legnagyobb hatással a Fushigi no Umi no Nadia volt számomra, ezen keresztül szerettem meg az animéket, 92-93 között nézhettem a német RTL2-n, persze akkor még fogalmam sem volt róla, hogy mi az az anime :D
2017. okt. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nekem a RE:ZERO volt ami nagy hatással volt rám vérnyomásom hol 50 volt hol 200 XXXD
2017. nov. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!