Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Érdemes nézni a Naruto shippud...

Érdemes nézni a Naruto shippuden filler részeit?

Figyelt kérdés
Ha nem nézek meg eggyet sem akkor nem fogok semmmiről lemaradni?

2018. jan. 2. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A filler szó konkrétan tölteléket jelent. Az ilyen részekben semmi olyan nem történik, ami előrébb vinné a történetet, így a megnézésúk nélkül is 100% kenni-vágni fogod, hogy mi történik.
2018. jan. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én úgy néztem, van egy oldal ahol kiírták melyikek azok, de azokat nézd azért meg ami csak kicsit filler, mert először nem néztem azokat és kicsit lemaradtam :D
2018. jan. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Van pár jó filler, amit érdemes megnézni, de lényegében kihagyható, de segít pár karakter megismeréséhez.
2018. jan. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%

Ha annyira nem érdekel az anime, hogy ki akarod hagyni a fillereket, akkor minek nézed? Ezt az egyet sosem bírtam felfogni az emberekben. Oké, megértem, hogy megöl a kíváncsiság, hogy mi lesz a sztori folytatása, de ha a sztorit kivégezted, akkor illene megnézni a fillereket is.


Értelmes ember olyan animét néz, ami érdekli, és tetszik neki. A többi meg csak unatkozó, kínlódó idióta, aki végigszenved egy animét, ami nem felel meg az ízlésének, aztán meg szétfikázza a francba, és elveszi azoknak a kedvét is, akiket amúgy érdekelne...


Na mindegy, bocs az előbbiért, de a filler azért van, hogy lekösse a rajongókat addig, amíg a sztori nem folytatódik. Viszont a Naruto fillerek nélkül is hosszú, szóval ha szereted, nézd végig fillerestől, ha meg nem annyira, csak kíváncsi vagy, akkor olvass valahol egy összefoglalót!

2018. jan. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó, azért ne te mondd már meg, ki-hogyan nézzen animét. A legtöbb ember azért nézi meg a Narutot, mert egy olyan alapdarabról beszélünk, amit minden magát animefannak nevező ember látott már, így azok is megnézik, akiknek eddig kimaradt az életéből, mert nem akarják magukat tudatlan prolinak érezni, amikor a barátaik erről az animéről beszélnek, és különben is érdekli őket az anime világa, karakterei. DE ez nem jelenti azt, hogy 200 résznyi, tehát kb. 75 órányi unalomra vágynak, csak hogy aztán elmondhassák magukról, "hát igen, én aztán Ától Zettig tudom a Narutót".
2018. jan. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
#4 Bocs, de ha igazi "animes" akarok lenni, akkor a nagy animes könyvben le van írva, hogy mit kell csinálni? Én az olyan embereket nem értem, mint te, akik megmondják mit hogy, és ha te nem úgy csinálod akkor hülye vagy. Elmondjam, több anime csoportból léptem már ki, mert ott még azt is megmondták, hogy mit gagyi nézni, meg mit nem. Kérlek, tartsd meg magadnak a tanácsaidat.
2018. jan. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezen én is elgondolkodtam, mikor elkezdtem nézni. Szerintem mindenki maga döntse el, hogy mennyire érdekli. A filler első - második részét nézd meg, ennyiből szerintem bőven eltudod dönteni, hogy mennyire érdekel. Én nézni fogom őket, mert fontos nekem, hogy rendesen megismerhessem a karaktereket. Én magam nem csak a történetet szeretem végig nézni, én szószerint szeretem szeretni a karaktereket, szeretek kedvenceket, shipeket gyűjteni, nekem már ennyiből megéri nézni. Viszont filler-sztorik nincsenek benne az eredeti (manga) történetben, veszteség nem fog érni szerintem, ha kihagyod őket.
2018. jan. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

#5, látod, pontosan erről beszélek! Sokan csak azért néznek meg egy animét, mert mások nézik, és felkapottnak számít! Kérdem én, ennek mi értelme? Akkor nézzen animét, ha szereti is, ne azért, mert más nézi... Most lehet nekem anyázni, de ha nem lenne filler, akkor meg az anime készítőinek anyáznátok, hogy 3 havonta van rész, vagy nézhettek 12-13 részes kisebb animéket, aminek vagy nincs értelme, vagy jól indul, csak össze van csapva a vége. Én inkább örülnék, hogy van pár anime, ami napi 1-2 órával hónapokig leköt. Mellesleg tisztában kéne lenni a filler szó jelentésével. Attól, hogy egy anime 200 különböző részből áll, ahol csak a karakterek ugyanazok, még nem rosszabb mint egy anime 800 résszel, ahol 40-50 részes arc-ok vannak, ahol a karakter nem fejlődik semmit, vagy ha mégis, akkor már félisten ereje van, de az ellenfele mégis majdnem kifog rajta. Gondolok itt a One Piece-re. Megelőzöm a kérdést, nem, nem láttam egy részét se. Mert nem érdekel. De ha kedvet kapnék hozzá, egy részét se hagynám ki. De nincs kedvem vitatkozni, csak vegyétek észre, hogy van olyan anime, amiben egy egész jól felépített sztori van, ami lassacskán, de halad előre(Naruto), és van olyan, ahol van egy alapkoncepció, de semmi haladás[Conan a detektív, One Piece, Dragon Ball(ez még határeset, mert több generációt ölel fel)], és ezeket meg végignézik, miközben az előbbi kategóriát szétfikázzák... Fuck logic...


Na mindegy, én részemről lezártam a témát. Azért anyázhattok nyugodtan, legalább nevetek egy jót. :D

2018. jan. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a fillerekkel együtt nézem. Van egy pár szörnyű, de van egy pár érdekes is.
2018. jan. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#4 egyetértek a véleményeddel. De ezzel csak azt érted el, hogy lepontoznak.
2018. jan. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!