Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ki a legutáltabb...

Szerintetek ki a legutáltabb Naruto Shippuden\Boruto pár?

Figyelt kérdés

Még nem néztem végig a Ship-et de drága tesóm le spoilerezte xD így tudom milyen párok lesznek..

Akiket én nagyon utálok:

1. Sasuke x Sakura

2. Naruto x Hinata

Az 1.-t kifejezetten rühellem és már irritál:3

Nektek? :)

U.i.: Elnézést a hibákért stb.


2017. aug. 31. 00:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
39%

Én nem tudom elfogadni, hogy Sasuke Sakurával jött össze...

Egyszerűen irritál az a nőszemély...:'D

Sasukét pedig egy menő karakternek tartom, és számomra ez összeférhetetlen...xDD

Naruto, Hinata párossal nincs gondom, de még mindig kicsit jobban húzok a Sakura x Narutohoz.

2017. aug. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Én is igy gondolom a Sasuke x Sakura párossal kapcsolatban :D

Nekem sincs nagy bajom vele de nem igazán szeretem (Naruto x Hinata)..

2017. aug. 31. 00:46
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Nálam mindkettő utált. Mindkettő csak fanservice-összeboronálás, ráadásul olyan légből kapottak, a semmiből jöttek. Sakura szerette Sasukét, rendben van, de Sasuke mikor tett Sakuráért bármit több száz rész alatt(gondolok itt főleg a manga alapú részekre, de a fillerek is igencsak hanyagolták ezt)? Mikor kezelte Sakurát bármikor többnél egy csapattársnál? Azt sem igazán értettem, minek kellett Sasukének feltétlen nő meg család, annyira karakteridegen volt az egész. A legjobb lett volna, ha megmarad ugyanannak a mogorva shinobinak, aki addig volt.

A Hinata-szál ugyanez. Naruto világ életében átnézett Hinatán, semmi kémia nem volt köztük soha, emiatt előzménye sem volt, de a fanoknak minden vágya ez volt, így a mangaka összehozta őket a "semmiből".


Őszintén, rendesen talán csak a Temari-Shikamaru összeboronálás volt felvezetve, közöttük volt kémia és éveken át építették a kapcsolatukat.

2017. aug. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
38%
Miért volt légbőlkapott? Szerintem ha évekig jól ismersz valakit, és valamilyen formában közli veled, hogy szeret, akkor teljesen normális, hogy elfogadod az érzéseit egy perc gondolkodás nélkül. Főleg, ha jóban is vagy az illetővel. A háború után sok lány rajongott Naruto-ért, de nem tudtak róla semmit, és ez fordítva is így volt. Ezért nem izgatta különösen Naruto-t. Amikor Sakura "szerelmet vallott" Naruto-nak, Naruto nem fogadta el, mert ismerte őt, és tudta, hogy igazából Sasukét szereti. De ha ő nem lett volna, akkor lehet belement volna. Ami meg Hinatát illeti, ő mindig is rendes volt vele(kivéve, amikor az egyik fillerben tévedésből kiütötte XD ), és ezt Naruto is tudta. Egyszer mondta is neki, hogy kedveli az olyan embereket, mint Hinata. Szóval amikor eljutott ahhoz az amúgy elég lassú agyáig, hogy Hinata szerelmes belé, szerintem teljesen normális, hogy az érzés kölcsönös lett, mivel évekig ismerte, és bízott is benne. Ne 15 éves fejjel gondolkodjatok a mai világnak megfelelően, hanem lássátok át az egész történetet, és egyből más következtetésre juttok.
2017. aug. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

"Miért volt légbőlkapott?"

Mert száz és száz részen keresztül semmit, de semmit nem láttunk abból, hogy össze fognak jönni. Semmit. Még Shikamaru és Temari között már az eredeti Narutóban is meg volt a kémia, amire építettek már a shippuban is az elején, és tényleg megvoltak a gesztusok, a párbeszédek, amik alapján elhittem, hogy ők tényleg éreznek valamit egymás iránt, és ez éveken át épült.

Ezzel szemben Sasuke semmi olyasmit nem tett soha, amivel a nézők felé jelezte volna, hogy szereti Sakurát, ahogy Naruto is 500 részen át egyszer nem kezelte úgy Hinatát, hogy elhiggyem, hogy érez iránta valamit. Az, hogy a háború után meg hirtelen érzett minden felvezetés nélkül, igen, ez légből kapott volt.

2017. aug. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
5%

Gratulálok a logikádhoz...

Feltűnt, hogy Sasuke elhagyta Konohát? Feltűnt, hogy volt jobb dolga is, mint romantikázni? 3 év telt el a Shippuden és a Last között. Ez bőven elég ahhoz, hogy egymásba szeressenek az emberek. Egyébként már leírtam az előbb, hogy miről van szó, de ezek szerint te csak az első sorig jutottál...

2017. aug. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 silard98 válasza:
8%
A Naruto Hinata resz mar a painel valo csata utan is elegge kirajzolodni latszott hiszen mar akkor Hinata valtotta ki belole azt,hogy majdnem atalakult teljesen Sakura ezt elotte sohasem erte el.Amugy ami a masik reszt illeti sasuke es Sakura kozt az is varhato volt azutan,hogy Sakura egeszen az elejetol kezdve szerette es ezzel Sasuke is tisztaban volt.
2017. aug. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

"Gratulálok a logikádhoz...

Feltűnt, hogy Sasuke elhagyta Konohát? Feltűnt, hogy volt jobb dolga is, mint romantikázni? 3 év telt el a Shippuden és a Last között. Ez bőven elég ahhoz, hogy egymásba szeressenek az emberek. Egyébként már leírtam az előbb, hogy miről van szó, de ezek szerint te csak az első sorig jutottál..."


De itt most arról beszélek, hogy mit mutatnak be nekünk, hogy az alkotók hogyan kezelik. Hogy te mit projektálsz bele a 3 évbe, kit izgat? Nekem, mint néző, ez sehogy nem volt hiteles, és tudod miért? Mert csak a fanokat akarták kiszolgálni a semmiből. Ebben ennyi volt. Persze te kereshetsz ebben többet, csak nem érdemes. A logikáról ennyit, ha nem vagy képes az alkotók szemszögéből(többek közt Kisimotóéból) értelmezni a művet.

2017. szept. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

83%-osnak igaza van.


Egyébként szerintem sem kellett volna Sasukénak család, jobb lett volna magányosnak, bár akkor nem lenne Sarada, ő belőle meg szerintem jó harcos lesz. :D

2017. szept. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

SűrítettLevegő


Köszönöm, végre valaki, aki képes a művet az alkotók oldaláról nézni :)

2017. szept. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!