Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a legjobb a Naruto-ban?

Mi a legjobb a Naruto-ban?

Figyelt kérdés
Már persze ha van itt olyan, akkor ha mondanod kellene, mi lenne az az egy vagy több ok amiért tetszik az anime.

2017. nov. 14. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Itt-ott a harcokban van néhány egész jó megmozdulás a harcok közben, de az inkább csak egy-egy pillanatnyi villantás, ezeket értékeltem, viszont ilyen minden shounenbe kerül, aminek az írója kicsit is megerőlteti magát és maga a sorozat nem a taktikus és kreatív harcok irányába mozdult el.
2017. nov. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy véget ért. Nagyon jól indult, de évek óta már csak egy nagy szenvedés volt.
2017. nov. 15. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

Elsősorban a történet felnőttesebb hangvétele, ami nem félt brutálisan komor részeket érzékletesen megmutatni (és amit később csúnyán kiherélt). Egy izgalmasabb filozófiai kérdése volt, hogy hogyan lehetne megállítani a gyűlölet hullámait. Erre igazi választ nem adott, nem tudott adni, csupán hitet a jövőben, hogy egyszer majd sikerülni fog. Ehhez kapcsolódik az, amit felnőttként is képes voltam megszívlelni: nem kell neked személyesen és egymagadban megváltani a világot, bízni kell a következő nemzedékekben. Mindezt izgalmas, fordulatos, rejtélyes történet közepette tudta elmondani.


Amiért szerethető a mű, hogy kellőképpen komoly kérdésekkel is tud foglalkozni, a sztori pedig soksznűen izgalmas, rejtélyes. Kamaszoknak tökéletes, rám ráadásul még felnőttként is nagy hatással tudott lenni azzal, hogy megtanított elengedni bizonyos szorongásokat. Persze vannak hullámvölgyei, de tíz évet töltöttem vele, ennyi idő alatt hozzánőnek az emberhez a karakterek és életem részeivé váltak örökre. Mindenképpen érdemes megnézni, elolvasni.

2017. nov. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Mi a legjobb benne? Azt hiszem,ez nem egy olyan dolog (számomra legalább is) amit csak így odadobsz szavakkal. Igazán,csak azok fogják megérteni akik végig nézték,ezen nőttek fel,és ami a legfontosabb, Tanultak belőle. Amióta az eszemet tudom,a Naruto a kedvenc animém. Rengeteg dolog van benne,ami akár gyereknek,akár felnőttnek,de tanít valamit. A történet,a szereplők, ez a távoli világ amit elénk tárnak szinte olyan mintha mi is részesei lennénk a sztorinak. Sokan nem értik az anime valódi oldalát,de őszintén remélem,azok az emberek akik végignézték,és szerették a Naruto kalandjait,mindig mosolyogva fognak visszagondolni a gyerekkorukra,mert én igen:) Ez a ""mese.."" aminek annyi köszönetet tudnék mondani hogy órákig írhatnám. Az biztos,ha egyszer gyerekem lesz,neki is megfogom mutatni ezt az animét,és még sok mást is,a tv elé oda se fogom ültetni,hogy lássa a rengeteg f**..szságot? Violetta nem tud választani 2 pasi között,meg éjjel nappal budapest? Már most ilyen retardált tv műsorok vannak,mi lesz később..? Na igen.. A Naruto egy óriási legenda ami,ha nem is az összes "nem mai" kölyöknek,de legalább valahány tízezer ember szívében nagy nyomot hagyott. Köszönöm Kishimoto ♥
2018. febr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!