Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Steins;Gate kérdés. Feyris...

Steins;Gate kérdés. Feyris miért nem emlékezik arra, hogy elküldte a D-mailt, annak ellenére, hogy a világ ugyanúgy megváltozott, mint amikor elküldte?

Figyelt kérdés

2018. febr. 15. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem most láttam a sorozatot, de ha jól tévedek, csak Okabenak maradnak meg az emlékei az időugrások során (illetve halvány foszlányok, érzések megmaradnak még a többieknek is). Szóval nem csak Feyris nem emlékszik arra, hogy D-mail küldött, hanem egyik szereplő sem, aki ugyanezt megtette.
2018. febr. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
(spoiler) Nem tudom, hogy akarod e tudni még, de szerintem ezért.: Miután elküldte a D-mailt, átléptek egy alternatív idősíkba. Ott Feyris úgy nőtt fel hogy az apja nem halt meg, ezért nem is akar D-mailt küldeni és nem is emlékszik hogy küldött volna. Ilyen értelemben szerintem nem jók az időutazós történetek (egyik kedvenc animém, szval nem arról van szó), hogy ha valaki "vissza" utazik a múltba, attól még ugyanúgy a jövő felé tart és ahonnan elindult, az igazából amultja.(na meg a jövője). :D lehet kicsit zavarosan fogalmaztam. El Psy Congroo.
2020. máj. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!