Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 Napja lett pozitiv a tesztem...

3 Napja lett pozitiv a tesztem, a vilag legboldogabb emberenek erzem magam! Azt szeretnem megtudni, hogy ugyanugy mehetek aerobikra heti 3x? Vagy mostmar csak joga? :-)

Figyelt kérdés
2009. máj. 30. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen mehetsz, csak a hasizomgyakorlatokat messziről kerüld el és ne hajtsd túl magad jobban, mint korábban. Nekem a dokim anno azt mondta, hogy mindent lehet a terhesség alatt is, csak aki korábban nem mozgott, az ne akkor kezdje el. Mivel a szervezeted már megszokta, hogy heti 3x tornázol, nem lehet belőle, nem jelent plusz terhelést.
2009. máj. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egy apró kieg: szólj az edződnek, hogy terhes vagy, és neked esetleg rakjon össze valami lightos valamit:)

Boldog babavárást

2009. máj. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szió! pl. a step aerobic nem ajánlott, mert az ugrálás az ami ilyenkor (főleg a 12. hétig) kerülendő.

de a sima aerobicra nyugodtan menj, csak ne hajtsd túl magad. figyelj arra, hogy ne pörögjön fel annyira a pulzusod. én ezt úgy oldottam meg, hogy bizonyos lépéseket kihagytam, vagy könnyítetten csinálom. :)

és a hasprés valóban kerülendő.

később viszont jobb lesz áttérned kismama tornára (nem jóga, rendes torna), vagy erősítő tornára, mert a babának nem lesz jó ha túlpörög a pulzusod. az aerobic pedig erről szól.

jó babavárást!

egy 7 hónapos kisfiú 8 hetes terhes anyukája :)

2009. máj. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom,sokat segitettetek!!!!Nagyon boldog vagyok!Alig varom,hogy este is ehessek jegkremet!:-)
2009. máj. 30. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!