Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Érdemes (tovább) nézni a...

Érdemes (tovább) nézni a Tokyo Ghoul:RE-t?

Figyelt kérdés
Az előző Tokyo Ghoul- t néztem és az tetszett. Elkezdtem ezt az újat is, de az első három rész annyira nem fogott meg... Később esetleg jobb lesz? Folytassam?

2018. jún. 23. 20:32
 1/8 anonim válasza:
66%
Vétek kihagyni :D Az első részek nem annyira nagy cuccok, de azután jön a java :D Mindenféleképpen megéri
2018. jún. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Kár volt elkezdeni. De még az elsőt is.
2018. jún. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi Slslfd! Meggyőztél, tovább nézem! :D
2018. jún. 24. 11:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem olvasol mangát, egy kicsit katyvasz lesz, de szerintem is nézd végig az utolsó rész, meg még lehet tetszeni is fog.
2018. jún. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ti egyépként hol nézitek? Vagy Angolul nézitek? :)

(azt nem tudom hogy hogy jön ide...csak én nem találok sehol magyar forditását a Tokyo Ghoul:re-nek…..)

2018. jún. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Indára felvan töltve az összes rész ezen kívül animeaddicts-ra is elöbb utóbb általában felkerülnek a részek fordítással.
2018. jún. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én japánul nézem, ha pedig valami nem tiszta, rádobom az angol feliratot.

Magyar feliratról nem tudok, de mivel elég felkapott cucc, idővel biztosan nekiáll az AnimeAddicts, az Urahara Shop, a Ricz/Ronin Factories, vagy valamelyik másik fansubber csapat.

2018. jún. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Jujj! Köszönöm szépen a válaszokat!!! :)
2018. jún. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!