Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Kuroko's basketballból ki a...

A Kuroko's basketballból ki a kedvenc játékosotok és miért?

Figyelt kérdés

2018. aug. 4. 02:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyértelműen Kise Ryouta, az ilyen kidolgozottabb természetű Idol fiú karakterek mindig nagyon jók szerintem habár igen kevés van a legtöbb helyen beérik annyival hogy jól néz ki, tehetséges aztán ki kap. Meg ő az első 'ellenség' akit megismerünk a történetben míg konkrétan a hihetetlenül erős és mindenki álltal kedvelt Akashi a 75 részből csak az 50.-nél tűnik fel így már alapból nincs annyi lehetőség meg csinálni rendesen a karakter hátterét habár még így is a 2. kedvencem. De ami miatt igazából a kedvencem Kise az amit leművelt a Last Game-ben valami bámulatos volt.
2018. aug. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Murasakibara. Én nem vagyok magas (175) vagy nagydarab, de soha nem mehettem senki ellen teljes erőmből, mert akaratlanul is túl erős volt. Volt olyan, hogy valaki eltörte az ujját. És emiatt azonosulni tudtam vele, meg az, hogy elvileg utálja, és csak azért csinálja mert jó benne, az is megfogott. Meg hogy nem vallta be, hogy szereti. Meg úgy, egészen megszerettem már amikor először bekerült a képbe.
2018. aug. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Akashi,majd Kise :)
2018. szept. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!