Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Adjatok ötleteket! Unatkozom!...

Adjatok ötleteket! Unatkozom! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! unatkozom és nem tudom mit csináljak . Ezért várom az ötleteiteket, filmeket is ajánlhattok, könyveket,sorozatot aimét,oldalakat mindent hogy mit csinálhatnék , hasznosat is szeretnék tenni de nem tudom mi legyen az ? és beteg vagyok ,ugyhogy a szobámba kellene maradjak .

2018. szept. 10. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Csak a lényeg maradt le: miket szeretsz csinálni amúgy? És a felsoroltak közül milyen témák érdekelnek?


Ha hasznosat akarsz csinálni fekve, akkor olvass mangát idegen nyelven! Vagy nézz animét idegen nyelven. (Ha még nem megy olyan jól, a manga olvasás tökéletes hozzá! Rövid szövegek, amiben van elég időd utána nézni, hogy mi mit jelent, jegyzetelni, fordítani.)


Ha van erőd mozogni, pakolászni, akkor rakd rendbe az asztalodat, a ruháidat, szelektáld ki a dolgaidat, amik már nem kellenek. Vedd elő a meleg, téli ruhákat, tedd el a nagyon nyáriakat. (Én is ezen ügyködöm éppen. )

2018. szept. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szia , kedves első válaszoló ! köszönöm az ötleteidet <3 de filmbő milyet nézzek? szeretem a földönkivülies , a relytélyes filmeket mármint hogy valamilyen ügy után járnak, igazából csak izgalmas legyen a film ! valaki tudna ajánlani angol filmeket vagy sorozatot?? és animét? abból is midnenmüfajt szeretek <3
2018. szept. 10. 13:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Animéből a parasyte-ot, az ürlényes és amúgyis fantasztikus.
2018. szept. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az anime ajánlást^^ ment a zöld kéz
2018. szept. 10. 17:01
 5/9 A kérdező kommentje:
valaki még irna? :( ma is unatkozom
2018. szept. 11. 12:53
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

Nézd meg ezt, nem túl ismert, és eléggé alulértékelt, de nagyon jó szerintem.

2018. szept. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
AnimeAddictson nezhetsz animeket hogy mik tetszenek jó oldal én is ott szoktam nézni pár animét de ha nem tetszik nem muszaj csak egy ajánlat
2018. szept. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
És még lemaradt de sorozatból nézheted a Mentalistát most néztem végig szerintem nagyon jó
2018. szept. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves előző Charolttefun elfelejtette ajánlani az ő kedvencét xD. CHARLOTTE! :)


További anime sorozatok:


Angel Beats

Death note

Death Parade


...és sokan mások... De ezek a kifejezetten izgalmas kategóriából pár sorozat.


Élőszereplős mozik közül pl.:


A fülke (Phone Booth)

[link]

amerikai akciófilm, 81 perc, 2002

rendező: Joel Schumacher.

Ez nem látványos -szinte végig egy telefonfülkében játszódik-, de baromi izgalmas, akcióthriller.


Vagy pl a

Becstelen brigantik,

Brad Pitt-el, ez se rossz.

2018. szept. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!