Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nem késő elkezdeni a tokyo...

Nem késő elkezdeni a tokyo ghoul mangát?

Figyelt kérdés
Na szóval a Tokyo Ghoul 10.részénél tartok és lehet hogy még nézem is tovább sőt szerintem biztos de az a lényeg hogy így is izgalmas lenne a manga vagy nem ? Igazából az első rész megvan a mangából de a többit is megrendeljem vagy uncsi lenne ??

2018. nov. 13. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Elvileg a manga mérföldekkel jobb, mint az anime. Esetleg nézz bele online, aztán eldöntöd, hogy befektetsz-e a hivatalos kiadásba is :)
2018. nov. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a választ! Amúgy szerintem megrendelem a többit mert tetszett az első és ugye szerintem sokkal jobb ézés ha a kezeddel foghatod :)
2018. nov. 14. 13:42
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen, abszolut érdemes lekezdeni.

Igy is rengeteg különbség és plusztartalom lesz.


Ráadásul pont 10 rész után lesz igazán szar az anime és igazán jó a manga.


Többi anime részt meg simán dobd, semmiképp ne nézzd a többi animét mert azon túl hogy szar van pár "közös" jelenet a mangával és csak elrontaná az élményt.


Szóval szerintem simán olvasd a mangát.

2018. nov. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
AMúgy nem feltétlen kell megrendelned, online millió helyen fent van pl, kissmanga vagy mangafox.
2018. nov. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én nem olvastam végig a mangát, de valameddig eljutottam. Valóban jobb kézben fogni (én a barátnőmtől kértem el).

Viszont egy tanácsom lenne...: ha egy kicsit is tudsz angolul, akkor ne magyar mangát vegyél. A magyar fordítások animékben is vészesen rosszak szoktak lenni (én angol felirattal, magyar szinkronnal szoktam nézni), mangában pedig (szerintem) nem adja át teljesen a hangulatot a magyar szöveg. Pl. vannak olyan kifejezések, amik japánul/angolul ténylegesen jelentenek valamit, de magyarul röhejesen hangzik vagy értelmetlen.

Ez csak egy tanács, de jó szórakozást a mangához akár magyar, angol vagy japán!^^

2018. nov. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat !! 😃😄
2018. nov. 15. 06:56
 7/10 A kérdező kommentje:
5-ös angolul van meg a manga mivel azthiszem magyarul nincs is. De igen valamennyire tudok angolul 😃😃
2018. nov. 15. 06:57
 8/10 anonim ***** válasza:

AnimeAddictson van magyar fordítás de inkább angolul olvasd.

Magyar fordítás fanmade és eléggé rossz, de ha zero angol tudás van akkor lehet jól jön.

2018. nov. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező én ajánlom a manga megvásárlását tényleg nagyon élvezetes és szép is.Nekem meg van a sima tokyo ghoul manga mind a 14 kötete sajnos a RE:ből eddig csak az első 8 kötetet találtam meg angolul de az még élvezetesebb most tervezem a 8.kötetet is megvásárolni :))))
2018. nov. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem
2018. nov. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!