Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mit tudnátok ajánlani kezdő...

Mit tudnátok ajánlani kezdő anime nézőnek?

Figyelt kérdés
Eddig csak a Narutót láttam, de nem vagyok annyira ebben benn.

2018. dec. 27. 23:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted a Narutot akkor biztos nézd meg ezt


Fullmetal Alchemist Brotherhood


zseniális anime :)

2018. dec. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
Egyetértek az 1. válaszolóval. Az Attack on Titan szerintem szintén jó kezdő anime.
2018. dec. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy elsősorban kezdd építeni/felfedezni az ízlésed az igazi klasszikusokkal, ne pedig a mai új és/vagy népszerű cuccokkal. Plusz, ha lehet, elsősorban ne a magyar közösségből várj tanácsot. Nagyon könnyen be tudod így zárni magad a kommersz animék közé.


Itt a 12-es válaszban össze van szedve egy kiadós lista regebbi és újabb, könnyed és filozofikus darabokkal egyaránt. Emiatt nagyon jó kiindulópont, mert az ismerkedésed egy változatos de minőségi listán keresztül teszed meg.


Ami hiányzik belőle, az a minőségi ecchik listája, de ha eleve nem az vonzott be, és mivel a neked a Naruto volt az első és egyetlen eddig, valószínűleg nem, az igény esetén pótolható később.

2018. dec. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Én a Mirai Nikki-vel kezdtem. Teljesen elégedett voltam vele :) De a No Game No Life-t is ajánlom! (2.animém :D)
2018. dec. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Trevor. ***** válasza:

Ha a Naruto tetszett, akkor mindenképpen valami akció shounent keress, ezek hasonlók felépítésükben. A fent említett Fullmetal Alchemist Brotherhood nagyon jó, van benne dráma, vígjáték, akció és tényleg izgalmas, szóval csak ajánlani tudom.


Ha pedig nyitott vagy más fajta animék iránt, akkor próbálj ki különféle műfajokból sorozatokat, így megtudod mi érdekel és kialakíthatod a saját ízlésedet ezen a téren. Én pl. sosem gondoltam volna, hogy ennyire megszeretem a slice of life alműfajt és tapasztalatból tudom, hogy valakit halálra untat, ha 24 részen át azt nézi, hogy középiskolás gyerekek élik a mindennapi életüket, pedig engem ez jobban leköt, mint ha mágiával démonokat ölnének egy fantasy világban. Nem vagyunk egyformák, mindenki mást szeret nézni.

2018. dec. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#3

Látom csak a kiadós listát felejtettem el bemásolni:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok_..

2018. dec. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen megnézem őket!!
2018. dec. 29. 23:17
 8/10 anonim ***** válasza:
42%

Toradora

Tokyo Ghoul

No Game No Life

Boku no Hero Academia

Én ezeket ajánlom ^^

2019. jan. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Krúdy Gyula ***** válasza:
Hunter X Hunter 2011 -es változatát meglepődtem, hogy nem írta senki sem. Az kimondottan kezdő anime style (függetlenül, hogy már 4x végignéztem). Nem végtelen történet mint a Naruto, de nagyon mély, és eseménydús.
2019. jan. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
52%
Bleach
2019. jan. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!