Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ajánlanátok nekem ilyen anime...

Ajánlanátok nekem ilyen anime filmeket (ha vannak)?

Figyelt kérdés

Olyat keresnék, ami újabb/mai stílusú grafikájú, mai modern japán nagyvárosban játszódik (akár csak részben), dráma/nem, vagy csak kicsit vígjáték, és van benne cuki lány főszereplő.

Akár 10 perces rövidfilm, akár több órás mozifilm is lehet, csak ne sorozat legyen.

Shinkaitól mindent láttam már.

Köszi előre is!



2019. febr. 8. 14:40
 1/4 anonim válasza:
70%
Kimi no na wa
2019. febr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Kimi no na wa( egy falusi lány és egy városi srác elkezdenek testet cserélni egy üstökösnek köszönhetően. Egyik sem emlékszik a másik nevére. Nagyon síros és szép történet)

Koe no Katachi( egy süket lányt folyamatosan bántanak lelkileg és testileg az iskolában. Ez is nagyon szomorú)

5 centimeters per second(egy lány és egy fiú. Gyerekkorukban barátok voltak,majd egymásba szerettek. Azonban a lány elköltözött máshova. A film a két személy lelki és fizikai távolságát dolgozza fel. Nagyon szép,tele van minden cseresznyevirággal,és nagyon szomorú)

The garden of words( egy fiú,aki imádja a cipőket,és cipész akar lenni,és egy nő aki sodródik az élettel találkoznak egy esős délutánon. Itt a cipő konkrétan a szeretet metafórája. Megéri megnézni.

2019. febr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Mirai-lány a jövőből(egy kisfiúról szól,aki azóta haragszik a világra,mióta húga született. Meglát a kertben egy virágot,ami segítségével kicsit beleláthat a jövőbe)


Farkasgyermekek( Egy anyukáról szól,akinek fel kell nevelnie félig ember,félig farkas gyerekeit. Nagyon megható történet egy anyáról)

2019. febr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de sajnos mindet láttam már :(
2019. febr. 16. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!