Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen sorozatok / filmek /...

Milyen sorozatok / filmek / animék vannak, amikben a FŐSZEREPLŐ személyisége olyan, mint Hannibal Lecter-é (Hannibal tv sorozat), Yagami Light-é (Death Note anime) vagy Lelouch-é (Code Geass anime)?

Figyelt kérdés

Azaz legyen szuperintelligens, logikus gondolkozású, taktikus és célorientált antihős forma.


Jó lenne, ha magának az alkotásnak a hangulata, mentalitása is illeszkedne hozzá, azaz NEM olyasmire gondolok, hogy ott van Ő a félelmetes zseni, mindenki más meg matt ostoba és sekélyes, maga a történetvezetés meg komikus és harsány. :D



2019. márc. 9. 18:05
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

"a való életben valószínűleg a magam nyers módján elküldenék a francba."


Csak úgy szólok, kérdező, hogy a más emberbe való belerúgást képletesen értettem. Az, hogy lehordasz a sárga földig egy már amúgy is mélyponton lévő embert, igenis belerúgásnak számít.

Érdekes, nekem már jó néhány racionalista emberrel volt alkalmam megismerkedni, akik nem érezték szükségét annak, hogy egy érzékeny természetű, halálra stresszelt személyt elküldjenek melegebb éghajlatra, csak mert nekik nem tetszett az adott ember viselkedése. Mert szorult beléjük ennyi emberség. Ez nem csak empátia, hanem udvariasság kérdése is.

Neked sem kéne a logikus gondolkodásodat kifogásnak használva bun.kózni másokkal. Ha valóban logikusan gondolkodnál, képes lennél megérteni, hogy minden ember más, és nem fog mindenki megfelelni a te kis elvárásaidnak, mert nem minden úgy van, ahogy azt te elképzeled.

2019. márc. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

" Az, hogy lehordasz a sárga földig egy már amúgy is mélyponton lévő embert, igenis belerúgásnak számít."


Helló, egy anime karaktert "hordtam le a sárga földig". Az ennek a beszélgetésnek melyik résztvevőjének nem volt világos, hogy egy kitalált karakter nem számít embernek?

Azért meg hadd ne én legyek már a lehetetlen bunkó, amiért a való életben erélyesebben indítanék útnak egy számomra minden tekintetben energiavámpír illetőt, miután magától képtelen felfogni, hogy a sirámai egyáltalán nem érdekelnek, miután nem adtam semmilyen biztatást arra, hogy ezeket "megossza velem." :P

2019. ápr. 20. 02:30
 33/33 A kérdező kommentje:
Másrészről meg, ha az a rinyáló réteg nem képes megérteni, hogy "mindenki más, nem mindenki olyan, mint ők", akkor a két félteke közül miért én igazodjak szegénykék igényeihez, tovább adva a lovat az alá, hogy a kényelmesebb módszert választva sírjanak, ahelyett, hogy megoldást keressenek a problémájukra? Miért inkább az ő tutujgatásuk tesz valakit jobb emberré, mint annak a békén hagyása, aki ebből nem kér? Azért, mert belőlük van több?
2019. ápr. 20. 02:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!