Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tapasztalatok, élmények...

Tapasztalatok, élmények SZIGET FESZTIVÁLRÓL?

Figyelt kérdés

Jelenleg tök szarul érzem magam hogy idén nem tudtam menni. Sztorizgassunk! Ki volt már a Szigeten? Tapasztalatok? Vicces sztorik? Esetleg erotikus sztorik? :P

Írhattok privátba is!

21F



2019. aug. 9. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
TORNYOSÚJFALVAI SZTORIZGATÁSAIM VANNAK
2019. aug. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
87%

3 éve látogatom rendszeresen a Szigetet. Ebben az évben csak az Ed Sheeran koncerten voltam, szóval ott nincs nagy élményem, max a koncert.

Tavaly a közelben béreltünk szállást. Akkor kint voltunk egész héten. 5-en voltunk haverok, és volt mikor meguntuk a Szigeten való bulizást, hazamentünk, és ott folytattuk. A közeli házakat csak fesztiválozók bérelték, szóval voltak ott egyéjszakás kalandok.

Tavaly előtt pedig sátraztunk. Hajnali 3kor valaki lehugyozta a sátrunk falát, aztán mellé is hányt. Volt olyan hogy egy full idegen csajszi befeküdt mellénk a sátorba, és elaludt.

23/L

2019. aug. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Nekem pechemre mindig munka van amikor hozzám közel vannak fesztiválok, most pont szabadságom van, de a tökömnek sincs kedve felmenni Budapestre.
2019. aug. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Ha már voltál kint a Szigeten, akkor tudod milyen.
2019. aug. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Hm, s ennek mi köze a sexualitához? :D Avagy ha az érdekel szoktak-e összejönni emberek a szigeten, avagy akár alkalmi kapcsolatot létesíteni, akkor a válasz igen. Ahol kint van több tízezer ember, szórakozni, kikapcsolódni, ráadásul általában igen ittas állapotban ott igen sok minden meg szokott történni.
2019. aug. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is tök szarul érzem magam, mert a hangosan bulizó fiatalok miatt gyakorlatilag nem tudok éjszakánként aludni.
2019. aug. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
35%
Lepratelep az egész drogos, visszamaradott csűrhével
2019. aug. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!