Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi legyen a nevem Wattpadon?

Mi legyen a nevem Wattpadon?

Figyelt kérdés

Okés, én nevet szeretnék egy nevet. Ezeket szoktam olvasni Wattpadon(lent írom),és azokkal kapcsolatos neveket szeretnék!..

(Amikt olvasok):

-Undertale Fanfictions (;_; lehet ciki de okk)

-Csillagjegyes izék..


+ne ítéljetjetek el a (olvasó meg viselkedés)stílusom miatt, de ez nagyon fontos, hisz én is szeretnék könyvet írni :c...!



2019. aug. 16. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak generátorok a neten. [link]

Beírsz pár dolgot magadról, szavakat, és generál valamilyen nevet. Szerintem a neten ez az egyik leghasznosabb ilyen típusú generátor.

2019. aug. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Úgy akarsz novellákat írni, hogy még egy felhasználónevet sem tudsz kitalálni magadnak? Szerintem erről itt és most mondj le akkor.
2019. aug. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

Nem hogy csak nevet nem tud magának kitalálni, de már a legelső mondatot is elbaszta, és még nem is beszéltünk a szóismétlésről...

Ha tényleg szeretnél valami jót írni, akkor előtte dolgozz még a szókincseden és a fogalmazásmódodon

2019. aug. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jólvan, kösz 1. és 2. Most már elment a kedvem tőle..
2019. aug. 16. 21:24
 5/8 A kérdező kommentje:
2. ÉS 3.. bocsánat 1.es bocsii!
2019. aug. 16. 21:24
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Szia!


Az Undertale FF-eket ugyan nem ismerem (más fandomban utazom), de ha szereted a "Csillagjegyes izéket", akkor lehetne a neved: Zodiákus, vagy Zodiac.

Ez a név magába foglalja az összes csillagjegyet. :)


Írj csak, mivel magadnak írsz, ám, ha másnak is tetszik, az csak hab a tortán! Plusz: HA nem írsz, sosem fog kialakulni, fejlődni a stílusod.


Viszont olvass sokat, az növeli a szókincset, és a helyesírásra, vesszőkre, tagolásra ügyelj.

Tartalmasat mesélj, hogy mások is belefeledkezzenek. Szóval gyakorolj, és ne az legyen az első, hogy sokan csillagozzák, mert az nem fog előszörre sikerülni.

2019. aug. 17. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%

CsillagGyilkos, UnderWanderer, UnderSky, StarMonster, AstroFlowey...


A Zodiac is jo otlet. ZodiacMonster stb...


Nem neztem utana, h ezek mar foglaltak-e. Linkeld be profilod, ha elkezdtel irni, majd benezek ;)

2019. aug. 18. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

tudom, hogy későn válaszolok, de remélem, hogy a kérdező a negatív kritikák ellenére elkezdett írni :D


én is nagyon sokszor cseréltem már felhasználónevet, ez a stílusoddal változik, az íráshoz pedig semmi köze ennek. én elég régóta írok, mások szerint jó, igényes történeteket, nekem például a cím kitalálása esik nehezemre. ettől nem leszel jobb vagy rosszabb, kedves 2. és 3.

2020. júl. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!