Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Másból is heves érzelmeket...

Másból is heves érzelmeket váltanak ki az animék?

Figyelt kérdés
2019. aug. 19. 17:46
 1/9 A kérdező kommentje:

Illetve mit éreztek?

Ki milyen animèt néz?

2019. aug. 19. 17:47
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom hogy heveseket de valamilyet igen csak nem találom a jó szót rá :D Mostanában nem igazán nézek animéket hanem mangákat olvasok főként horrort és yaoit.
2019. aug. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Yaoi? Az milyen stílus?
2019. aug. 20. 11:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Két fiú szerelméről szól ahol egy csóknál többet mutatnak.
2019. aug. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
B.z. anime is van már? Dikk
2019. aug. 20. 14:42
 6/9 anonim ***** válasza:
mindenféle van már :D
2019. aug. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mikor elkezdtem animézni, egy olyan érzés futott végig rajtam, amit azelőtt sose éreztem. Elkezdtem még több animét, és nem volt leállás. Persze igyekeztem nem függővé válni, sajnos azonban volt egy ilyen szakasza az életemnek. Nemcsak heves érzelmeket váltottak ki, hanem átsegítettek egy nehezebb időszakon is. Sokan hajlandóak elítélni ezeket, de nemcsak a tucatshounenek, ecchik léteznek, vannak jók, csak keresni kell őket. Idegesítő,őrült fanok vannak, de vannak normálisak is. Filmeknél, sorozatoknál nem tapasztaltam ilyent. Lettek nagy kedvenceim, amelyek színesebbé tették a hétköznapjaimat. A legnagyobb kedvencemet nehéz időszakban néztem. Kezdetben nem rajongtam érte(lehet a műfaja miatt), de a folytatás magával ragadott, a végénél csak lestem.(Nem mondom el az anime címét, azt sem, hogy mit éreztem.) Lehet, túlreagáltam, de nekem tényleg ilyen hatással voltak rám. Szerencsére leszoktam a függőségről, ezt negatívumként fel lehet írni az animéknek.
2019. aug. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az elöző vagyok, mindenféle érzelmeket váltottak már ki, 2-nél könnyeztem is.


Ha már yaoi, nem tudom, hogy a Banana Fish-t láttad-e már. Ha nem, mindenképp ajánlom megtekintésre. (Bár annyira nem megy el olyan irányba, mint a többi.)

2019. aug. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát számomra egy hónappal ezelőtt anime csak shounen anime és hasonló volt😀 aztán keresgettem mit nézzek és láttam hogy azta qrva ilyen sok fajta van
2019. aug. 27. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!