Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen hobbitok van?...

Lányok! Milyen hobbitok van? Érdekelnek az műszaki cikkek működése?

Figyelt kérdés

Szabadidőmben, szeretek bicajozni, kertben ténykedni, természetet járni, futni, kirándulni, tudományos könyveket olvasni, takarítani. Szeretek foglalkozni modellezéssel és különféle járművek működésével megismerkedni. Elektronikával is bütykölök általában. Télen hobbi szinten korcsolyázom.


Attól félek, hogy túl egyediek a hobbijaim és ezeket egy lány sem érdekel.


Van olyan lány akit érdekelnek a műszaki dolgok? Milyen hobbitok van? 18\F



2019. szept. 16. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Na ne viccelj már :D. Aki ilyen dolgokat nem szeret csinálni,az valószínűleg számodra sem izgalmas. Van hogy a közös érdeklődés az alapja egy jó barátságnak.

Egyébként sok mindenre vevő vagyok. Ahogy épp a kedvem hozza. Ezek mind király dolgok :)

2019. szept. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Korcsolyázás😍 nagy szeretem .(igaz most tanulom) Amúgy meg szerintem nem egyediek a hobbiaid . Az én hobbim a rajzolás./L
2019. szept. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Haver a nőket azért szeretik mert nők és hozzájuk illő dolgokat csinálnak, a férfiakat azért mert férfias dolgokat csinálnak, ha a műszaki cikkek ismerete barkácsolás stb nem férfias akkor semmi se az, az meg hogy hobbi szinten korcsolyázol az meg csak hab a tortán, ne búsulj, ezek jó dolgok a legtöbb nőnek bejön.
2019. szept. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A műszaki,elektronikus cuccok egyáltalán nem érdekelnek,de a természetet és a korcsolyázást imádom:) Amúgy rajzolni és szobrászkodni szoktam,meg szépirodalmat olvasni.Számomra az ideális társ az,aki szereti a művészetet.
2019. okt. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!