Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek baj ha nem járok...

Szerintetek baj ha nem járok bulizni?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, nem járok bulizni, szórakozni, hanem élem a mindennapokat, családommal vagyok és ez nekem így jó, de azért elmennék egyet megnézni

De vannak akik hülyének néznek hogy nem megyek, mivel "nem élem meg a fiatalkoromat"

Szerintem ezt később is lehet majd csinálni...

Szerintetek?


2019. dec. 11. 19:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj. Én soha nem buliztam, összesen két fesztiválra mentem el huszonévesen egy-egy előadó miatt, de oda is csak a testvéreimmel. Most 29 évesen sem érzem úgy, hogy bármit kihagytam volna. Soha ne csinálj semmit, amihez nincs kedved csak azért, mert mások szerint kellene. Nem kell az olyanokkal foglalkozni, akik nem képesek megérteni, hogy nem mindenkinek az a jó, ami nekik. 17 évesen egyébként sem vagy semmiről lemaradva, huszonévesen bőven ráérsz még szórakozni járni, ha most még korainak érzed. Nagyon sokan egyébként pont huszonévesen, egyetem mellett kezdenek inkább eljárni, amikor elköltöznek otthonról kollégiumba vagy albérletbe. De ha éppen akkor sem lesz kedved bulizni járni, akkor nem mész, senkinek semmi köze nincs hozzá, hogy mivel töltöd a szabadidődet. Ha nem vagy bulizós típus, akkor nem valószínű, hogy később megbánnád.
2019. dec. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!