Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Gáz, ha egyetemistaként nem...

Gáz, ha egyetemistaként nem járok bulizni?

Figyelt kérdés

Lenne egy "évnyitó" part is, de nekem nincs kedvem hozzá.

Származik belőle hátrányom, hogyha gólyaként sem táborba, sem ebbe a buliba nem megyek?

Inkább jobb szeretek olvasni, vagy valamiről beszélgetni, mint inni és riszálni magam......



2015. aug. 28. 22:14
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem az a gáz, ha valaki gáznak hív téged, mert nem szeretsz bulizni. Ha nem szeretnél menni, hát ne menj. Nem éreznéd jól magad. Csak azért ne menj, mert más azt gondolja, hogy gáz, ha nem bulizol...
2015. aug. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha gáz, hogy inkább tanulsz amikor ők részegeszek lesznek, ha gáz, hogy sokkal jobb tanulmányi eredményeid lesznek, akkor valóban gáz vagy.
2015. aug. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi, ez jól esik :)

de nem fognak lenézni meg kiközösíteni?

vagy itt azért már érettebb a nép, mint gimiben/középsuliban?

2015. aug. 28. 22:37
 4/8 anonim válasza:
100%
Sajnos nem mindenki érettebb. De meg kell keresni azt, akire hasonlítasz, akivel jóban szeretnél lenni. Ha a személyisége miatt néznek le, meg közösítenek ki valakit, akkor inkább örülj, hogy nem vagy jóban az ilyen felszínes, primitív emberekkel :)
2015. aug. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

biztos nem származik belőle hátrányod, ráadásul tuti lesz hozzád hasonló szaktársad. :) illetve simán jóba lehetsz ettől még olyannal, aki sokat bulizik.

az egyetlen 'hátrány', ami érhet, hogy esetleg ott páran már jóban lesznek egymással, de ezen könnyen lehet változtatni.

ne aggódj, élvezni fogod az egyetemi éveid! :).

2015. aug. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 DuplaKV válasza:
100%
Én is így voltam/vagyok, és nem mentem el egyikre sem. Semmi hátrányod nem lesz belőle. Vannak akik megértőbbek, de vannak kevésbé felnőttek is. Na, az utóbbiakkal nem kell foglalkozni.
2015. aug. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm a válaszokat
2015. aug. 29. 12:36
 8/8 anonim válasza:
100%
tiszteletre melto. :) ennek lesz haszna.. annak hogy szetbulizzak magukat semmi haszn nem lesz.
2015. szept. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!