Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Barni (youtuber) mint példakép?

Barni (youtuber) mint példakép?

Figyelt kérdés
Régóta követem, több hullámvölgyemen segített át. Megragadott a személyisége, a stílusa. Úgy érzem, olyan szeretnék lenni, mint ő. Vidám, boldog, kitartó. Jó látni hogy valaki ennyit utazik, hogy pörgős az élete és hogy amit a fejébe vesz azt meg is valósítja. Valaki más van így ezzel?

2020. jan. 7. 05:56
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Én nem tudnék ilyen bohócokra példaképként nézni. Lehet már a koromból adódik. :D
2020. jan. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy más is így van vele (én speciel azt se tudom, ki ő). Azt választasz példaképnek, akit akarsz.

Azonban azzal legyünk tisztában, hogy Te nem ismered őt. Hiszen még a rokonaidat, barátaidat is nehéz megismerni, hát még valakit, aki abból keresi a kenyerét, hogy meggyőző, szimpatikus, eladható legyen. Így felmerül a kérdés, hogy mennyire is ismered Barnit, az embert és menyire Barnit, a reklámfelületet.

2020. jan. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

A gyerekeim nézik. Egész helyes pasinak tűnt egészen 2 nappal ezelőttig. Amikor elmesélte, hogy a szilveszteri buliban bevett egy fél gyógyszert, mert tudja, hogy allergiás VALAMIRE, de nem tudta, hogy ez a gyógyszer az-e, és természetesen az volt, és hogyhogy nincs nyitva egy gyógyszertár se újév napján?

Na itt megállapítottam, hogy ez a gyerek egy komplett idióta... -_-

2020. jan. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
undorító ötlet
2020. jan. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem amit te kiemeltél Barniból az tök király, én alapvetően borzasztó üresnek tartom a tartalmait, és ő magát is faék egyszerűnek, de az hogy szeretnél sokat utazni vidám pörgős lenni, és főleg kitartó az nagyszerű, szóval ha te ettől ilyenné tudsz válni akkor az szuper, bár én egy Magyarósit vagy a CultureGeeks tagjait sokkal jobb példaképnek tartom ezekre a témákra, de mindenkinek más.
2020. jan. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
50%

Szerintem Barni Magyarország egyik legigényesebb és legjobb videósa. nem lopja a tartalmakat (mint mások) és tényleg Ő az aki sz.r munkát nem ad ki a kezéből. Példaértékű amit csinál. Bár a GamePlay csatornáján vannak olyan tartalmak amiket így pislogok, hogy wtf mi ezxdd

De összességében imádom:)

2020. jún. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Barni egy büdös nigger, aki bohóckodik a neten, és kész
2020. szept. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!