Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van megoldás helyrehozni egy...

Van megoldás helyrehozni egy elrontott rendelést?

Figyelt kérdés

Bandcamp-ről rendeltem egy lemezt, de későn vettem észre, hogy rossz lakcímet adtam meg. (csak városnév és irányítószám lett megadva). A lemezt már postázták... Ilyenkor mi történik? Azonosítás hiányában visszaküldik a feladónak, és újra kell postaköltséget fizetni?

Már írtam a lemezkiadónak, de most be vagyok sózva kicsit... (Tudom, elszúrtam, idióta vagyok)

Szóval vajon mi a megoldás ilyenkor?



2020. jan. 14. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
A magyar postát hívd fel, ha már kiküldték, de cím nélkül is ki küldik? szép..
2020. jan. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, kiküldték így... Azóta felvettem a kapcsolatot az előadóval, tracking number-t nem tudott adni hozzá, szóval a postán így szóba se állnak velem.

Már csak abban reménykedhetek, hogy visszaküldik a feladónak, de a magyar postától vajon mennyire ilyesmit elvárni? Eléggé belesz__ósak...

Vajon semmi esélyem sincs, hogy megtudakoljam, hogy a nevemre szóló csomag hogy állhat?

2020. jan. 19. 12:11
 3/8 anonim ***** válasza:

A körzeti postahelyen érdeklődj.

Általában ha név telefonszám van a csomagon, felhívják és egyeztetik a címet. Ha nincs kedvük ezzel foglalkozni, visszaküldik a feladónak. De ha korábban jelzed a postán a problémát, valószínű nem tudnak kibújni a kérésed alól. Bár ez sok mindentől is függ.

Végül megkaptad már a csomagot?

2020. jan. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Bementem, megkérdeztem, de elküldtek azzal, hogy ha nincs cím meg csomagszám, akkor nem tudnak velem mit kezdeni...

Azóta semmi sem történt, a csomagom még mindig a világűrben lebeg...

2020. febr. 12. 21:43
 5/8 A kérdező kommentje:
Most már azt várom h legalább visszakerüljön a feladóhoz, hogy aztán elküldhesse a rendes címemre. A postát is kifizetem újra, csak történne már valami
2020. febr. 12. 21:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Én kis postán dolgozom, nálunk ez az első, hogy ha a kézbesítő ismeri, ráírja a címet, ha nem tudjuk ki az, de van telószám, én szoktam hívni, hogy nincs pontos cím, adjon meg. Sajnálom, hogy neked így alakult.
2020. febr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nálam telefonszám sajna nem lett megadva, csak a nevem és egy hibás irányítószám... egy szimpla név adattal semmiképpen nem járhatok utána valahol ennek a csomagnak a hollétéről?
2020. febr. 15. 17:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ha ezt mondták a te postádon nem hiszem, hogy lenne más lehetőséged. Nálunk tényleg ha előre jelzik meg tudjuk oldani. Kicsi, 10.000 lakosnál mi figyelünk ilyenekre, több időnk is van, mint egy budapesti postának. Ahány posta annyi féle hozzáállás. Azt lehet tudni hogy lett feladva a csomag? Sima levélként vagy ajánlott? Vagy csomag?
2020. febr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!