Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Dancsó péter miért változott...

Dancsó péter miért változott meg annyira hogy törli a régi videóit és már az általa utált tv-ben is szerepel?

Figyelt kérdés

Dancsó péter régen vicces,értelmes videókat csinált a youtubra,a tv-t is sokszor kritizálta.


Régen a filmeket muatott be humorosan és a nézőinek csinált mindent,éppen ezért lett meg neki az 1 millió feliratkozó először az országban,azóta már szinte eltünt a többi minecraftos videós közt.


Most pedig az rtl műsorában ripacskodik,törli a videóit és csak a 1-2 éves értelmetlen videóit hagyja fent.


A személyisége is megváltozott,régen pont az olyanokat szidta,figurázta ki mint amilyen most ő,

Konkrétan a régi dancsó mindenben a mai dancsó ellen volt.


Régen a jobbikot támogatta és a romákat is viccesen kifigurázta most meg a liberális puzsért támogatja és a jobboldal figuráza ki.


Mi okozott benne akkora változás?


Miért lett ilyen?


Puzsér vagy az influenszerek miatt lett ilyen?



Link: [link]



2020. febr. 5. 04:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Már én se nézem, leiratkoztam, mert már sehol nincs a régi önmagához képest.
2020. febr. 5. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Konkrétan letagadta hogy ő a régi dancsó az egyik videójában.
2020. febr. 5. 04:24
 3/23 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
88%
mindenki változik, ez természetes. akik kezdetben megszerették, mint én, azok nyilván már nem nézik, de a többségnek láthatóan az kell, amit most csinál.
2020. febr. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Sajnos a többség eléggé igénytelen ezek szerint.
2020. febr. 5. 06:04
 5/23 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem egyszerűen már megkapott mindent a youtubetól, amire csak vágyott. Kiszolgált egy kissebb, értelmesebb réteget, és a nagy többséget is. Már csak kényelmesen pénzt csinál belőle.


Egyébként még most is azt csinálja, amit az elején. Vicces videókban hívja fel a figyelmet az aljadék proliságra. Csak most már nem csupán filmes témák vannak a fókuszban, és könnyebben értelmezhetők a videói.

2020. febr. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Most már ő lett az alja proli.
2020. febr. 5. 07:40
 7/23 anonim ***** válasza:
72%

Először is, úgy írok, hogy én a régi énjét szerettem, sokzor nézem vissza a régi videóit.


Itt annyi történt csak, hogy egy csatorna célközönsége megváltozott. Kb mintha egy krimiíró hirtelen mesekönyveket kezdene írni.


Nem törli a videóit. Én is azt hittem, de átalakítja őket.


Ott van pl az illuminati 2-ről adtt kritikája. Azt kicsit megvágta meg átírta a címét, ha jól emlékszem a borítóképet is lecserélte hozzá, hogy egy kamasz is megnézze. De egy darabig nem is volt elérhető a csatornáján.


Az egymillió feliratkozós videójában ki is tért erre, hogy ő ezt azért csinálja, mert most ez az igény és ő csak halad ezzel a felfogással.


Én sokáig hittem, hogy majd ha megszerzi a Youtuberkedésért járó legnagyobb díjat (részléetek [link] akkor visszatér. Ő megemlítette, hogy ő nem elment és majd visszatér, hanem a Youtube nézők igényeit követi.

Ő már felvette ezt a stílust, szerintem furcsa lenne, ha hirtelen csak úgy a régi önmaga lenne.


A youtube nézők nagyobb aránya pedig az, akik szeretik a középsulis sorozatot, a mi van a táskámban videókat meg egyebeket.

2020. febr. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
A régi 2015-ös videóit törölte.
2020. febr. 5. 09:28
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Van az a pénz...
2020. febr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Szép orwelli világa lehet, ha random pálfordul egyet, és újravágja a régi videóit a szent célért...
2020. febr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!