Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem változott...

Csak szerintem változott sokat a tankcsapda? Mintha már nem lenne a régi?

Figyelt kérdés
Koncerteken is csomó ismeretlen számot játszottak a múltkor. Meg mintha hogyha szolidabb számokat írnának a média befolyásoltsága miatt. Nem azt mondom hogy legyenek még mindig lázadók 40-50 évesen de azért ennyire ne változzanak meg. Elvileg cseresznye részben ezért is lépett ki, mert látta hogy kezd más irányba menni a banda. Ti mit gondoltok erről?

2014. nov. 25. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Tény, hogy már nem ugyan az. De ha semmi változást nem produkálna lehet az lenne a baj.
2014. nov. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

Hmm....kíváncsi vagyok, mikor kezdődik el a régi vs. új tcs vita itt...:D


Egyébként szerintem nem baj, ha változik egy zenekar, de ők konkrétan elk*rvultak...és nem is csak az új, értelmetlen szövegek miatt (mert amúgy zeneileg szerintem nincs gond velük), de alkoholmentes sört reklámoznak, aztán kiadnak egy saját sört, mert az reklám, meg bevétel, meg divatzenekar is lettek...ami szintén nem lenne baj, kitörtek a "rétegzene" státuszból, oké, ez rendben van...de minden második számukban azt bizonygatják, hogy ők a kemény rockot tolják meg mekkora rockerek, ez gáz...Igazából én ezt csak az Ossian-nak "néztem el", mert általában ha az ember ennyire erőltet egy stílust, és ennyire hangoztatja, hogy ő mennyire az, az általában azért van, hogy saját magát meggyőzze...De igazából még ez se feltétlen lenne jó, csak mostanában sajnos amúgy is nagyon egybe mosódik a réteg és divat zene (ami szintén nem lenne baj), de innentől minden második tinipcsa kemény rockernek képzeli magát, mert ő Tankcsapdát/Depressziót/Leandert/mit tudom én mit hallgat...

Persze még ezzel se lenne gond, mert elég sok zenekar változik így, de a Depresszió pl bevallotta, hogy ők szeretnének nagyobb tömegeket megmozgatni, szeretnének több embernek játszani, populárisabb számokat előadni, a Tankcsapda viszont még csendes tagadásban él, amit még a süket is hall...

Igazából teljesen egyet értek Cseresznyével, ha ezért lépett ki, de őszintén szólva én már előtte is éreztem, hogy valami történik, valami változik...és negatív irányba...

A Tankcsapda új irányát én leginkább az "A pénz beszél, kutya ugat" mondattal tudnám jellemezni...

2014. nov. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem csak te gondolod így, ezt a lemezt mindig felteszik valaki időnként valamelyik oldalon, és sok vitában előjön.


Amit meg írsz, az azért elég fura.

Most jelent meg lemezük, nyilván, hogy arról játszanak koncerteken. Max számodra lehetnek ismeretlenek az új dalok, de ha kicsit körülnézel sok helyen fel lehet őket fedezni.

Másik meg a stílusuk pont most lett kicsit metalosabb és keményebb, szóval az sem állja meg a helyét.

De a változás egy ilyen kort megélt zenekarnál természetes, hiszen az emberek is változnak akik alkotják.

2014. nov. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az Ossian játszott régebben is lirai számokat, nemcsak kemény metált. A Tankcsapda viszont nagyon megváltozott, már nem a régiek.
2014. nov. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Voltak régen egész jó számaik, de a Tankcsapda mindig is egy túlértékelt zenekar volt, és az is tény, hogy a tagok - de különösen Lukács - sosem az eszükről voltak híresek.

(primitív szövegek, nyilatkozatok)



A baj sztem az, hogy nagyon úgy tűnik, az utóbbi pár évben fejükbe szállt a dicsőség.


Gyakorlatilag hisztis kislányként viselkednek, mert szerintük őket nem lehet kritizálni, a Köpök rátok című szám taplóság, meg mondjuk ha annyira nem érdekelné őket a kritika, akkor nem írnának számot a csúnya kritizáló emberekről.


A másik nagy gond az, hogy sztem teljesen kifogytak az ötletekből, már csak erőlködnek és a nevükből élnek, szóval teljesen jogosan kritizálják őket.


Tehát sztem nem gond ha egy zenekar változik, az viszont igen, ha a tagok kicsit többnek gondolják magukat annál, amik valójában, miközben semmi ötletük sincs már.

2015. máj. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!