Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Dancsó péter miért változott...

Dancsó péter miért változott meg annyira hogy törli a régi videóit és már az általa utált tv-ben is szerepel?

Figyelt kérdés

Dancsó péter régen vicces,értelmes videókat csinált a youtubra,a tv-t is sokszor kritizálta.


Régen a filmeket muatott be humorosan és a nézőinek csinált mindent,éppen ezért lett meg neki az 1 millió feliratkozó először az országban,azóta már szinte eltünt a többi minecraftos videós közt.


Most pedig az rtl műsorában ripacskodik,törli a videóit és csak a 1-2 éves értelmetlen videóit hagyja fent.


A személyisége is megváltozott,régen pont az olyanokat szidta,figurázta ki mint amilyen most ő,

Konkrétan a régi dancsó mindenben a mai dancsó ellen volt.


Régen a jobbikot támogatta és a romákat is viccesen kifigurázta most meg a liberális puzsért támogatja és a jobboldal figuráza ki.


Mi okozott benne akkora változás?


Miért lett ilyen?


Puzsér vagy az influenszerek miatt lett ilyen?



Link: [link]



2020. febr. 5. 04:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
73%

Gondolom ezért (máskülönben nem kapta volna meg pl az arany díjat sem az egymillió feliratkozó után):


"Amellett, hogy teljesíteni kell a feliratkozók számára vonatkozó fenti követelményeket, az Alkotói díjakat a YouTube saját belátása szerint ítéli oda. Csak azok az alkotók részesülhetnek elismerésben, akik követik az irányelveket, továbbá a díj odaítélése előtt minden csatornát felülvizsgálunk.


Ez azt jelenti, hogy ezt az elismerést azoknak az alkotóknak tartjuk fenn, akiknek a csatornája jó minősítésű, illetve akikre nem vonatkozik szerzői jogi figyelmeztetés, és akik nem sértik meg a YouTube közösségi irányelveit vagy az Általános Szerződési Feltételeket. Ahhoz, hogy a csatornád jogosult lehessen az Alkotói díjra, minden ilyen jellegű problémát rendezned kell."


[link]

2020. febr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
94%

mindenki változik. ő is, a véleménye is, az érdeklődése is, meg a közönsége is. hogy pontosan mit miért csinál, azt leginkább csak ő maga tudja. a képernyőn pedig egy szerepet játszik. talán van valami köze hozzá, hogy milyen ő valójában, de egyáltalán nem biztos, hogy pont olyan, pont azt csinálja, azt képviseli.

épp úgy lehet, hogy korábban csinálta azt, amiről úgy érezte, hogy tennie kell a népszerűségért, ami megtérült és csak mostanra jutott el oda, hogy csinálhatja úgy, ahogyan ő szeretné, mert már nem kell megfelelnie másoknak, mint ahogy a fordítottja is igaz lehet, hogy eddig adta önmagát és most már nem törődik az igényekkel, csak önmagával, meg a pénzzel. ha nagyon érdekel, kérdezd meg tőle. aztán vagy igazat válaszol, vagy nem.

2020. febr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
88%

Itt van a százezer feliratkozóért járó díját ahogy átveszi. https://www.youtube.com/watch?v=n8jFjfyiP78


volt egy videó előtte, amin megköszöni a százezer feliratkozást, akkor készült, amikor a csatornájának a követőinek a száma ennyi lett.


Azt sajnos leszedte, de az például tetszett. Hálája jeléül bemutatta, hogy is néz ki a szoba, ahol forgat, meg miket kell tudni arról, ahogy forgat és nagyon kedvesen illetve szerényen beszélt. Amikor az egymillió feliratkozóért járó köszönetet mondta, ott összevissza beszélt, összefüggéstelenül. Akkor nagyon elszomorodtam.

2020. febr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Interjút is találtam, ahol Dancsó erről az RTL es műsorról beszél [link]
2020. febr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
88%

"Vicces videókban hívja fel a figyelmet az aljadék proliságra." Hát az aljadék proli rá is ráillik.

És ezt úgy írom, hogy régen bírtam. Aztán hallottam róla ezt-azt MEGBÍZHATÓ forrásból. Közel sem egy kedves, szerény ember. Személyiségzavaros szemétláda, aki kihasznál másokat, aztán szépen átlép felettük. És ez csak az egyik.

Tudom most majd a naiv rajongói dühödten lepontoznak. Nem az a baj, hogy egy ilyen embert szeretnek, a munkáit persze, hogy lehet szeretni. Csak ne emeljétek már erkölcsi piedesztálra.

2020. febr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
44%
bpd-je van
2020. febr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
94%
#6 Hú, de haragszol rá kérdező.😃 Ennyire nem kell ezt komolyan venni, mindenki változik, neki most így a jobb és kész.
2020. febr. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
79%
Ahogy azt már mások is mondták, van az a pénz, amiért eltörlöd a múltad és feladod az elveidet. Legalábbis akkor van, ha egy pénzéhes szélkakas vagy...
2020. febr. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
74%

Engem érdekelnének ezek a megbízható információk. (Nem, ezt nem ironikusan mondom, komolyan kíváncsi vagyok)

Írnál erről ide? (Szerintem másokat is érdekel.)


Sajnos én is azt vettem észre, hogy most már elbaxott kis kamaszokhoz beszél, a saját korosztályát már nem tudja megszólítani. Az erőltetettsége néha kínos :(

2020. febr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
77%
Az ember is változik a körülötte lévő mindenseg is . Réteg alter témákból barmennyire is igaz mély tartalmú nem lehet megélni . Fuorid jó hip hopot csinált de piackeptelen , emiatt lett egy kommersz Fluor Tamás . A nagy stex pedig a fő médiákban van youtube nem garantál jó megelhetést . Mit csinál kit árul el hogy bukik meg ő dolga .Ha lehet választani a kitörés ami kockázattal jár es penzzel a bizonytalan videoblogok között az első ésszerű lépés . Tehet barmit ő egy ember a sok milliárdból és felesleges gyűlölni utanozni vagy sztárolni . Amúgy hasonló a tag Seb. Balázshoz , meglepne ha nem ajanlanának neki több programot meghívást esetleg komolyabb szerepeket ... Inkább ő mint senki Vvs Alekosz Soma arcok lotyók tehetsegtelen fazonok .Megnyerő a srác van modora stílusa es tanult okos tehát minden egyben .
2020. febr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!