Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen jó minőségű tollat...

Milyen jó minőségű tollat használtok íráshoz?

Figyelt kérdés
Kezd elegem lenni abból, hogy még a drágább tollak is folyamatosan pecsételnek. Kíváncsi vagyok, hogy Ti mit használtok, mi az ami bevált, nem maszatol, de nem is "karmolja" a lapot?

2020. ápr. 2. 13:33
 1/7 anonim válasza:
100%

Én a Zebra tollakat szeretem. Igazából minden tollat szeretek, ami szép vékonyan ír.

A lényeg, hogy ne vastag toll legyen és ne zselés. Azokat utálom!

2020. ápr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem. :)

Eszerint Hungaropen Stahlspitz-F No 50 a neve. Ha néha vonalat húzok vele utána picit meg kell törölni, de írás közben minden OK! :)

2020. ápr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
100 forintos Signetta. Nem pecsétel, nem karmol. Nem a toll a lényeg, a betét és a golyó.
2020. ápr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

zebra super fine H-8000 0.5 mm

Egyszerű, olcsó golyóstoll. Próbálkoztam drágábbakkal is, de végül ennél kötöttem ki, számomra tökéletes. Szépen vékonyan fog, nem maszatol, nem szárad bele vagy fogy ki belőle a tinta pár hét alatt.

2020. ápr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

uni-ball SIGNO 0.5


Ez gél toll. Siklik a papíron.

2020. ápr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
uniball eye fine
2020. ápr. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Amennyiben golyostollban gondolkodsz, akkor én a zselés tollakat ajánlom, nem kell sokat fizetni értük, 200 forintért is szuper tollakat lehet találni.

Amennyiben töltőtollban gondolkodsz, én teljes szívemből tudom ajánlani a Lamy tollait, én egy Lamy Al-Start használok mindennapi íráshoz már egy fél éve. Egyáltalán nem maszatol, nem hagy foltot és nagyon jo érzés vele írni. Elnézést hogy ilyen hosszúra sikerült a válasz. Ha szeretné írjon privátba.

2020. aug. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!