Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hasznos vagy haszontalan...

Hasznos vagy haszontalan tudás elsajátítása karantén alatt?

Figyelt kérdés

Az a típus vagyok aki képtelen a kanapén ülni, úgyhogy gondoltam tanulnék még egy kicsit amíg itthon kell maradnom.

Jelenleg suliban franciát tanulok, ahogy nyilván itthon is, mellette az angolomat még fejlesztem, úgyhogy a nyelvek egyenlőre kilőve. Tanulom a gépírást ami tényleg hasznos, de még valami kéne just for fun. Valami ötlet? (Végzős vagyok, egyenlőre még nincs nagyon sok időm, de nyáron lesz bőven). Tényleg nem kell nagyon hasznosnak lennie, de lehetőleg élvezhető legyen.


2020. ápr. 6. 23:46
 1/2 Barackoshányás ***** válasza:
Balkézzel írni
2020. ápr. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát ez tényleg haszontalan,de én pl megtanultam zsomlőrködni.(elsőre 3 ugyanolyan tárgyal kezd.)Nem is olyan nehéz.edzeni is lehet.Írni,festeni,rajzolni,fonni,főzni,nem tudom van-e állatod,de vele is foglalkozhatsz.
2020. ápr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!