Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki mit tervez a nyárra?

Ki mit tervez a nyárra?

Figyelt kérdés
Nekünk már vége a sulinak és én a következőket:sportolok,hogy egyetemre jol nezzek ki, elmegyek dolgozni 3 honapot h majd egyetem alatt is legyen bulira penzem,baratokkal nyaralasok,meg persze buli ha kinyitnak talan a szorakozohelyek addig barba megyunk, kempingezés,nehany randi, kulfoldieket szeretnek megismerni akik Pesten elnek

2020. máj. 18. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is most végeztem, de én halasztok egy évet és Angliában fogok dolgozni. Kicsit megszedem magam, elsajátítom a nyelvet. Eredetileg úgy volt, hogy július elején megyek, de a vírus helyzet miatt kitolták a nyár végére, de legalább így részt vehetek a nagy családi nyaralásunkon júliusban. Nyaranként általában a régi sulimban szoktam önkénteskedni, szerintem idén is így lesz, hogy kicsit elüssem az időmet.

Milyen irányban tanulsz tovább?

2020. máj. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
fordító leszek :) keleti nyelvek és kultúrák
2020. máj. 18. 22:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Hasonló terveim vannak, én anglisztikára szeretnék menni a gap year után :)
2020. máj. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Edzek, valószínű fele nyaram a lovardába és terepen fogom tölteni, sorozatokat nézek, megyünk nyaralni ha minden jól megy (korona miatt), szeretnék sok időt tölteni a családommal és a barátaimmal is:)
2020. máj. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!