Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Tervez valaki utazást jövő...

Tervez valaki utazást jövő nyárra Amerikába?

Figyelt kérdés
2015. aug. 2. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen,Miamiba megyünk.:)
2015. aug. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, körutat tervezek csinálni.
2015. aug. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Örülök, hogy írtál. Már megvan melyik légigársasággal utazol?"


Ááá, nem, azért ott még nem tartok. Csak remélem, hogy jövőre összejön az utazás.

2015. aug. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Folytassuk itt. Los Angeles is benne van az úticélba? Én oda készülök (két éve is voltam ott). Most vannak Lufthansánál 570€-ért jegyek. Legszívesebben lefoglalnám, de ki tudja hogy a BA-nál milyen árak lesznek még."


Nem szeretném privátban folytatni, bocsi.


Igen, Los Angeles mindenképpen a tervben van, a kedvenc városom.

2015. aug. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem mert mar voltam szinte mindenhol az usaban. telen megyek thaifoldre.
2015. aug. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 egy élet sem elég bejárni Amerikát
2015. aug. 3. 05:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Én tervezek menni a barátomhoz (Atlanta, GA), de nem tuti, hogy összejön.
2015. aug. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Tevedsz,kedves kerdezo,mert eleg hozza 1 elet,hogy bejard Amerikat. A ferjem a Swift nevu cegnel dolgozott,kamiont vezetett es amig nem voltak meg a gyerekek en is vele tartottam. Elmondanam Alaskan es Hawaion kivul minden allamban voltunk es mindent megneztunk amit lehetett. Persze ezt nem 1 honap alatt! :-)
2015. aug. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mármint az Egyesült Államokba? A válaszokat megnézve arra gondolt a kedves kérdező, nem Dél Amerikára illetve valamelyik latin országra. Igen jövő nyáron megyek dolgozni az USA-ba. Nem tudom hova még. Munkaadóval még megállapodunk. Lehet a keleti parton New York állam, New Hampshire, Connecticut, New Jersey, Massachusetts vagy ha összejön Kalifornia is benne van. Sok lehetőség közül tudok választani a munkaadó cégnek hála. Mehetnék Honolulu-ra is de Hawaii kicsit messze van, majd talán 1szer oda is. Valószínüleg San Francisco-ba elmegyek, kedvenc városom. Tényleg valakinek van még kedvenc városa? Láttam írt valaki LA-t még valaki? :D Nekem SF, de szeretem Miami-t is mondjuk elég közhelyes de nem tehetek róla hogy tetszik. Ezen kívül Chicago-t is szívesen meglátogatnám. Első válaszoló nyaralni készülsz?
2015. aug. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!