Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek kb.mikor fonak...

Szerintetek kb.mikor fonak kinyitni a mozik?(2020)

Figyelt kérdés
Van már valami információ ezzel kapcsolatban?A bevásárlóközpontok,éttermek,bárok nyitva vannak már,a mozik miért nem,az miben más?Szerintetek mikor nyitnak majd ki?Nem hallottatok semmit ezzel kapcsolatban?

2020. jún. 8. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Június 16-án NYITHATNAK, de egyéni döntés, hogy valóban kinyitnak-e. Szerintem igen.
2020. jún. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem!Kérlek kaphatok egy linket?Nem mintha nem hinném el csak el szeretném olvasni mert érdekel:D
2020. jún. 8. 21:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Erről a Google nevű weboldalról hallottál már? Érdemes kipróbálni, egészen jó.


[link]

2020. jún. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ha a fentiekből neked az jön le,hogy nem tudom használni a google-t,az csak a te szövegértési készségedet bizonyítja,sajnálom.Alapból szerinted hogy léptem volna be ezen oldalra,ha nem tudnám használni?:DNem értem ezt a sok rosszindulatú kötekedő embert itt,ez miért jó?És én azt szerinted honnan tudjam,hogy te melyik linket olvastad?:DMert erre voltam kíváncsi,mivel gondoltam hamár ide írtál,akkor valami hiteles linket láttál,mert én csak emberek találgatásairól olvastam.Nyilván rákeresni én is rá tudok,de nem jelzi ki a linkek mellett,hogy az egyik kedves gyakori kérdésekes válaszoló melyik linkre hivatkozik a több százból(vagy többől,még mielőtt ebbe is belekötne valaki).Persze nem fogom semmire vinni,végülis csak most végeztem egyetemen és kaptam meg a 2.felsőfokú nyelvvizsgámat,bár ehhez semmi közöd,te biztos többre vitted.

Sajnálom,ha félre értetted,én csak egy linket kértem.Nem fogok vitatkozni itt,nem ezért tettem fel a kérdést,ha vitatkozni szeretnél valakivel menj valami fórumra,én a továbbiakra nem fogok reagálni mert kiveszem a figyelt kérdésekből a kérdést,így nem fogom látni.A linkért köszi még egyszer,szia!

2020. jún. 8. 22:31
 5/7 A kérdező kommentje:
Oh azt még hozzá teszem(mivel van még egy pár élettelen itt),ha valaki zaklatna privátban,egyáltalán nem nézem a privátokat.Mert azt hallottam ez is divat ezen az oldalon.
2020. jún. 8. 22:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvvizsga, egyetem? Neked? Ugyan...
2020. jún. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Júliusban nyitunk majd, várjuk a húzó filmeket.
2020. jún. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!