Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen hobbit találjak magamna...

Milyen hobbit találjak magamnak, hogy ne unatkozzak egész nyáron?

Figyelt kérdés

Március elejétől kezdve itthon vagyok és azóta alig mozdultam ki... Rettentően rosszul érzem már magam, ráadásul most már itt a nyár is.(Dolgozni az idén sajnos nem tudom menni) Eddig két hobbi jutott eszembe, az egyik a fotózás, a másik a csillagászat. Igazából az lenne a lényeg, hogy kimozduljak és csinálhassak is valamit. Elsősorban a természet fotózás érdekelne leginkább vagy az asztro fotózás (ha így hívják) és az ezzel kapcsolatos dolgok. Képszerkesztés stb... Ez egy elég mozgalmas elfolgaltság és mivel egy kis városban -vagy inkább csak falunak nevezném- élek itt lenne mit fotózni bőven kint a határban vagy a közelben lévő erdőkben. Már kiskorom óta nagyon érdekel a csillagászat is viszont fogalmam sincs, hogy innen a Földről mi az amit így kezdőként tudnék vizsgálgatni esténként az égbolton.(?) Így laikus szemmel a csillagászat kerül a legkevesebbe(viszont kevésbé mozgalmas), de nem tudom, hogy lehet-e olcsóbb fényképezőgépet találni ami egy kezdő számára megfelel bőven.

Esténként edzeni is eljárok egyébként és amellé szeretnék még egy hobbit találni.

Ezenkívül ha bárkinek bármilyen ötlete van azt szívesen elolvasnám és előre köszönöm



2020. jún. 12. 18:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

"Milyen hobbit"

[link]

2020. júl. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!