Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szeretnék egy hobbit, de...

Szeretnék egy hobbit, de döntésképtelennek érzem magam?

Figyelt kérdés
Így, hogy leérettségiztem, és a tanuláson kívül csak zenét hallgattam mindig, szeretnék a több szabadidőnek hála egy új hobbit is. Gondolkodtam, ha már szeretem a zenét, esetleg egy akusztikus gitárt vennék és azon tanulgatnék, próbálkoznék, majd egy ismerősöm előjött egy ötlettel, hogy mi lenne, ha egy digirajztáblát vennék és újra elkezdenék rajzolni, mert szünetekben volt hogy egész jól rajzoltam, és megpróbálhatnám esetleg digitálisan is. Nem lenne hülyeség, mert igazából egy alkalmazással minden színt elérhetek, ha valami nem úgy sikerül akkor egyszerűbben át tudom mérezetni, átszinezni, stb.. Nem szeretném elkapkodni, mert annyi pénzem zsebpénzem van hogy egy valamit válasszak magamnak, aztán ugye vissza a suliba, szakmai képzésen meg kicsivel több időm lesz, lazábban is tudom majd venni az évet. Igen, nagyon paranoiás vagyok, ilyen kis dolgot túlspilázok. Van az úgy :D Szeretnék valami olyat csinálni, aminek (nekem) haszna is lenne (anyám szerint egyiknek se lenne haszna, de már figyelmen kívül hagyom inkább a megvető beszólásait). Tehát hogyha pl elkezdenék gitározni, akkor nem biztos hogy sikerülne pár hónap után is, főleg nem tanár nélkül. Rajz ellen nem hiszem hogy fel tudnék hozni valamit.. Még nem jutott eszembe ellene semmi. Szóval ezen a kettőn gondolkodtam. Hogyha van egyéb ötletetek, hogy pl nektek mi a hobbitok, mit szerettek csinálni, és esetleg olyan haszna is van hogy javítja a kézügyességet, vagy türelmet gyakoroltat, ilyesmi, szívesen meghallgatnám :) Ja, és nem, a 10ezer darabos kirakó nem tartozik ide :D
2019. júl. 31. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Monduk talán menj el dolgozni! 18 évesen már illene!
2019. júl. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A mai napig dolgozom :) Próbálj meg a kérdésre válaszolni mások (alaptalan) inzultálása helyett.
2019. júl. 31. 18:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan elkezdhetsz több dologgal is foglalkozni. Én rajzolok, festek, írok, bár nem nagy hobbi de játszom, olvasok, fordítok... Még a kötést és a horgolást is kipróbáltam poénból. Meglepően megnyugtatja az idegeimet.

Ha lenne pénzem zenélnék is.

Szóval szerintem kezdj bele abba ami kB a legjobban érdekel, és a többibe is belekóstolhatsz, mástnem meglátod mire van inkább időd, pénzed, kedved.

2019. júl. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :)
2019. aug. 1. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!