Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék nyereséges a...

Hogyan lehetnék nyereséges a tipp-mix ben?

Figyelt kérdés

2020. jún. 14. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy eltalálod a végeredményét annak, amire tippelsz.
2020. jún. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy többet tudsz egy meccsről, mint az átlag fogadó.
2020. jún. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy azt a pénzt, amit erre költesz, másra fordítod. pl. könyvet veszel, és olvasod azt, ami érdekel. A szerencsejáték szegénygondolkodás. Azt feltételezed vele, hogy te olyan szerencsétlen vagy, hogy csak szerencsejátékkal tudod azt megvalósítani, amit szeretnél. Ha vannak céljaid, akkor tegyél érte, és ne játsz, mert a pénz nem fogja megoldani az anyagi problémáidat. Olvass vissza! A pénz nem fogja megoldani az anyagi problémáidat! A pénzhez való viszonyodon kell változtatnod, mert lehet akármennyi pénzed, ha nem jó a viszonyod vele, el fog tőled menni. Ezért van, hogy a lottónyertesek több, mint 90% sokkal csóróbb lesz , mint előtte volt.
2020. júl. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez is egyfajta jövedelem, utolsó. Nem feltétlen bánik rosszul a pénzzel egy szerencsejátékos. Sőt! A profik kifejezetten jól kezelik a pénzügyeiket.
2020. júl. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4/4: Ez nem jövedelem, mert itt nem arról van szó, hogy valaki szolgáltatással, vagy kereskedelemmel keresi a pénzt, hanem arról, hogy várja, hogy a sült galam a szájába repüljön, és ne is haragudj, de az ilyen emberek, akiknek korábban lehet nem is volt sosem sok pénze, egyáltalán nem tudnak bánni a pénzzel, és teljesen más a viszonyuk a pénzhez. A statisztikák nem hazudnak, és van kevés kivétel, de a nyertesek nagy része szegényebb lesz, mint amilyen akkor volt, mielőtt megnyerte a nyereményt. Az emberektől, ha megkérdezed, hogy mit kezdenének mondjuk 500 millió forinttal, nem tudnának válaszolni. Persze jönnek az olyan válasozk, hogy elmennék világkörüli útra, mert autót, házat vennék, de azokat egyrészt fent is kell tartani, másrészt meg egyszeri dolgok, és nem hoznak jövedelmet. Ha már ennyi pénze van valakinek, akkor többet kell belőle csinálni, nem azt, hogy vesz egy Bentley-t és egy nagy házat, aztán csak költi a pénzt a számlákra, miközben bevétele nincsen, és utána elszegényedve, majd eladja, és megy vissza a panelba, ha szerencséje van. Nekem volt már nagyon sok pénzem, és volt, hogy ruhákat kellett a zálogba hordani, mert kajára nem jutott. Volt, hogy 100 milliót "tapsoltunk" el, persze nem egyszerre, hanem egy 10 éves időintervallumban. Sajnos nem volt ráhatásom a családomra, hogy ez ne így legyen. Most, hogy már milliós havi fizetéssel rendelkezem, azt hiszed, hogy ilyen életmódra álltam át, hogy ha már ennyit keresek, akkor mindet el is költöm? Nem. Havi 400 ezer forin fizetést szabtam meg magamnak, a többi megy a megtakarításba. És ha látok majd valamibe potenciált, amibe érdemes fektetni, vagy üzletet, amit érdemes csinálni, akkor majd ebből a megtakarításból megcsinálom.
2020. júl. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fogalmad sincs a sportfogadásról, ha azt hiszed, ez arról szól, hogy a sült galambot várjuk. Gratulálok, hogy 10 év alatt elvertetek százmilliót, ez csak titeket minősít.
2020. júl. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem erről beszéltem, de kiszálltam a beszélgetésből. Majd megérti a lényeget az, aki megnyer egy nagyobb összeget, mert ameddig nem vagyunk azonos szinten, addig úgysem tudom elmagyarázni, hogy miről is szól a szerecnsejáték, mert ez is az, csak elhitetik veled, hogy nem, és azt hiszed, hogy az egyes csapatokat ismerve majd meg tudod mondani, hogy ki fog nyerni. Ezzel az erővel lóversenyezhtesz is, de ott sem a leggyorsabb ló győz, elárulom. ;)
2020. júl. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem vagyunk azonos szinten, mert bőven nem ütöd meg a mércém. Szerintem egy kicsit többet tudok a szerencsejátékokról, mint te, és én merem állítani, hogy a sportfogadás nem az. Ebben az iparban amúgy sem fog valaki egyről a kettőre nagyobb összeget nyerni.
2020. júl. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!