Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csak én nem értem ezt a...

Csak én nem értem ezt a frászkarika tiktokot, hogy az ott lévő amőbaagyú (kevés kivétel) nők népszereűséget szeretnének, vagy leégetni magukat? Fél perces semmitmondó videok, van ahol csak áll és mosolyog végig.

Figyelt kérdés

Mert még ha énekelne, vagy táncolna, akkor megértem és ha megy neki, akkor mondanám, hogy hajrá. De hogy 20-30 mpig mosolyogjon valaki vagy felolvasson 1 sort egy újságból, azt az emberek 99.99%-a meg tudná tenni, mégsem égeti magát. Pl ez az átlag nő is, 20 mp-ig pózol és semmi nem történik, meg sem szólal. Ez valami tréfa ami ott megy?


[link]


2020. júl. 29. 08:25
1 2
 1/18 anonim válasza:
35%

Nekem tetszik, főleg a táncolós és a szemérmetlenül exchibicionista videók jó csajokkal. 😁

Inkább nézem a szomszéd Zsuzsát ahogy rázza a seggét vagy Susant amerikából mint a mainstream média hulladékot. Ez is szemét, de egy kicsit szimpatikusabb szemét.

2020. júl. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
Nyugi, tele van magukat kelleto férfiakkal is, akik úgy riszaljak magukat, mint egy vérbeli prosti.
2020. júl. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Na jó, de ezt egy 120 kilós, 160 centis pasi is el tudja játszani. Tehát valami olyan kellene, amihez tehetség is kell. Mert pl egy Rúzsa Magdit bármikor meghallgatok, mert tud énekelni, de ez ami itt megy az nyikorgás. ÉS képesek naponta ezt a semmit ragozni, reménykedve abban, hogy hátha felfigyel rájuk valaki (max egy gazdag pasi).
2020. júl. 29. 08:31
 4/18 A kérdező kommentje:

Nyugi, tele van magukat kelleto férfiakkal is, akik úgy riszaljak magukat, mint egy vérbeli prosti.


Na azt szerintem reflexből tiltani kellene onnan, ha nincs tartalma. Kb annyi értelme van, mintha állásinterjún a refenciákról kérdeznének tőled, te meg ecsetelnéd mit ettél tegnap este és hogy jött ki ma reggel.

2020. júl. 29. 08:33
 5/18 A kérdező kommentje:

De itt is, az agyam eldobom, 20 mp és végig azt mondja, csak gyere be az anyád és megkapod a magadét. Semmit sem csinál. Komolyan, van aki ezt értékeli?


[link]

2020. júl. 29. 08:39
 6/18 anonim válasza:
Van. Pl a vendéglátósok ezt értékelni fogják.
2020. júl. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ezek f..ságok.Meg se néztem.Neked erre a sötétségekre van időd?
2020. júl. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Dehogy. Csak itt reggwl valaki mutatott egy ronda not innen, es lapoztam vagy 3 at, de kiegtem teljesen. Mert mèg ha epito jellegu vagy mulatsagos lenne, akkor okè. De ez semmi. Sajat magukat ègetik.
2020. júl. 29. 08:52
 9/18 anonim válasza:

Nem szeretem a tiktokot, meg sok negatív véleményt hallottam róla eddig.


Viszont van olyan közeli ismerősöm, akit kifejezetten értelmesnek tartok és tiktokozik, nem akar népszerűvé válni, csupán unaloműzésképp. Ő tudtommal nem csinàl ennyire agyhalott dolgokat, mint amit a leírásban írtál. Ott is sokféle felhasználó van, nem mindenki amőba agyú, tudtommal vannak, akik a tánc készségüket villogtatják rajta.

Ilyen elven a facebook-ot vagy instát is el lehet ítélni, mert ott is sok ilyen agyhalott megnyilvánulás van, nem csak tiktokon.

2020. júl. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező el szoktad olvasni a szöveget is ami alatta fut? Mert jellemzően az adja a lényeget.

A második amit linkeltél vendéglátós poén. Én értem és szerintem vicces is.

Annak a karikatúrája hogy mi zajlik le mikor zárás előtt lép be a vendég. Értelemszerűen a való életben olyankor is kedvesek, de kb ez zajlik a fejében a pultosnak, mikor már mindent tisztára törölt és kb inbulna te meg becsörtetsz. Az első alatt pedig valami sztorit mesél a csaj a leírásban.

Az ilyenek hol viccesek, hol meghatóak, hol cikik, vagy épp szomorúak.

De nem az a lényeg amit a nő csinál, hanem amiről ír, vagy amiről szól a videó.

Mert olyan is van hogy nem írják le külön mi történik csak a szituációt kell értelmezni. Pl mikor ott egy kép az elején amin a konyhában van a kutyussal, aztán a következő vágásnál egyedül van a konyhában és a földre dobja a szalámit, ott ahol a képen a kutya volt. Ezek arról szólnak, hogy már nincs kinek a szalámit dobálni mert elpusztult a kutyus.

Ezekhez a videókhoz kicsit több kreativitás kell, mint a Jóban rosszbanhoz a Tv-ben, mert nem rágja annyira a szádba a lényeget.

2020. júl. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!