Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan tanulhattak meg fejből...

Hogyan tanulhattak meg fejből rajzolni?

Figyelt kérdés
Ha előttem van egy kép, vagy bármi, azt le tudom rajzolni, elég pozitív vissza jelzéseket kaptam. De hogyan tanuljak meg fejből, élethűen lerajzolni valamit?

2020. aug. 1. 00:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést, a billentyűzetem kijavított, a kérdés az, hogy hogyan tanulhatnék meg fejből rajzolni?
2020. aug. 1. 00:20
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül kell fejből rajzolni. Ha például egy fát kell rajzolni, a profik is kimennek egy igazi fához.
2020. aug. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Csak hagy hogy a kezed irányítson, nem kell mindig a látottak után menni. Enged el magad, csodás dolgok születhetnek.
2020. aug. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorolj.


Ennek ellenére viszont nem javaslom, hogy teljesen hagy el a referenciák használatát. A profik is használnak referenciát pózokhoz, arcvonásokhoz, stb. Rengeteg nagyon jó amatőr/félprofi esik bele abba a hibába, hogy beleszokik valamibe, azátán minden figura, amit rajzol ugyanazt az egy-két féle testalkat-típust követi és egyformák az arcvonásaik.

2020. aug. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Tehát akkor nem számít "kopírozásnak", ha előttem van egy kép, és azt próbálom lerajzolni?
2020. aug. 1. 23:21
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Na azért tegyünk különbséget másolás és referencia használat között.

https://www.youtube.com/watch?v=ih5M2rCdsh4

[link]

2020. aug. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!