Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Lakásavató bulira ötletek,...

Lakásavató bulira ötletek, tervek?

Figyelt kérdés
Nem sokára tartok lakásavató bulit, mert nem rég költöztem be az új otthonomba. Jó magam nem vagyok ilyen bulizós típus, de mégis megszeretném hívni azt a néhány barátnőmet akik még érdekédnek is irántam egy kis bulira. Olyan 3-an vagy 4-en lennénk, társasház. Addigra mindennel kész leszek, új bútorok a helyükön, falfestés, dekorációk minden. Milyen programokat tervezzek, amiken biztos nem fognak unatkozni? Utoljára általánosban tartottam ilyen szülinapi zsúrt. Meg milyen kajákat csináljak, ilyen kis party falatkákra gondolok? Nem tervezek nagy bulit, csak olyat amire emlékeznek és felavathatom a lakásom :). Előre is köszönöm a válaszokat.

2020. szept. 4. 02:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Állíts össze playlistet, h. legyen kis zene szerintem. Programnot nem kell túlgondolni, összegyűltök és eszegettek, iszogattok meg beszélgettek. Esetleg ha olyan a társaság társasjátékozni lehet vagy megnézni egy filmet..

Ennivaló: sós ropik, magvak, chips, ha boroztok hozzá sajtválogatás, dió, szőlő; partifalatok pl.mozzarella+koktélparadicsom, leveles tésztából virslis kiflik

Rendeljetek pizzát esetleg.

2020. szept. 4. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszii. Sok jó ötletet adtál. :)

Pizarendelés eszembe se jutott pedig pizzaimádo vagyok :D..

2020. szept. 4. 04:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!