Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hogyan lehetne egy tortán...

Hogyan lehetne egy tortán ábrázolni mindezt?

Figyelt kérdés

Lakásavatóval egybekötött kerek számos születésnapi parti lesz. Első lakás és most költözünk össze is végre.

Össze lehet hozni ezt egy tortában úgy, hogy jól is nézzen ki?

Kérlek segítsetek, szeretném, hogy tökéletes és emlékezetes jó emlék legyen. Nagy lépés ez nekünk. :)

Előre is köszönöm az ötleteket, linkeket!



2017. aug. 3. 10:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Te keszited a tortat, vagy cukraszdaban csinaltatod? Ha utobbi, akkor nekik biztos vannak otleteik...
2017. aug. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Rendelni gondoltam a tortát.

De kész tervvel szeretnék odamenni.

2017. aug. 3. 11:01
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Miért nem elég egy hagyományos formájú, de szép és finom torta? Ezt soha nem értettem, amikor az emberek komplett történeteket akarnak belevinni egy tortába. De jó, legyen különleges. Egy házikó alakú torta nem túl bonyolult, és nem túl erőltetett szerintem. Olyasmi, mint egy mézeskalács ház a Jancsi és Juliskából. A számot pedig rá lehetne írni a házra is, vagy gyertyaként rátenni. Én nem gondolnám tovább, ez így aranyos lenne szerintem.
2017. aug. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem legyen egy sima torta. Azok ezerszer finomabbak, mint a formatorták ezerféle díszítéssel.

Hogy kifejezze a két alkalmat, én két táblát csináltatnék rá. Az egyik szülinapos. A másik pedig lehetne pl. egy utcanévtábla a címetekkel. Ezeket könnyen el lehet helyezni a tortán. Kiderül belőle mindkét alkalom, de mégis normális torta lesz, aminek az íze a lényeg és nem a kinézete.

2017. aug. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket. Kezd körvonalazódni, hogy mik a lehetőségek.

Én szeretem a kreatív dolgokat és szeretnék minél jobbat kihozni belőle és nem egy sokadik ugyanolyan csokitortát adni, mindegy hogy házi vagy nem.

Számomra érdekesebb úgy az élet, ha mindenbe viszek egy kis csavart. De mindenki úgy csinálja ahogy akarja. Számunkra ez egy hatalmas dolog lesz, és ehhez mérem az ünneplést is.

2017. aug. 3. 12:12
 6/14 anonim ***** válasza:

Azért a sima csokitortán kívül vannak más lehetőségek is. Nemcsak a két véglet létezik :)

Nekem egy ház formájú torta nagyon erőltetett lenne.

Az is számít, hogy hányan lesztek. Mert ha nem olyan sokan, akkor felesleges egy nagyon nagy torta.

De persze mindenképpen fontos valahogy megjeleníteni rajta a két eseményt.

2017. aug. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Én normális kör alakú tortára gondoltam, csak a díszítés volt a kérdés.

De már írtak ház alakút, meg sima tortát. Hát nekem pont ez a két véglet.

2017. aug. 3. 12:17
 8/14 A kérdező kommentje:

Ja és nem írtam a méretéről se semmit. Nem lesz nagy, egy normális méretűre gondoltam.

Úgy 10-15 fő lesz majd jelen kb.

2017. aug. 3. 12:18
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha sima kör alakút szeretnél, akkor szerintem krémmel bármit rá lehet rajzolni. Vagy marcipán, csoki díszeket lehet készíteni, amik passzolnak a két alkalomhoz. Vagy lehetne felemás a díszítése.
2017. aug. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Na és meg is érkeztünk a kérdéshez végre: milyen díszítéssel lehetne ezt kifejezni?:DD

Úgy érzem kicsit félreértettetek.

2017. aug. 3. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!