Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mennyit illik enni egy all...

Mennyit illik enni egy all you can eat büfében?

Figyelt kérdés
No létemre sokat eszek és nemrég voltam egy kínai all you can eat büfében es nem igazán mertem sokat enni. Pl egy előétel, leves, főétel, desszert teljesen normális szerintem de azért én még pár dolgot kipróbáltam volna....

2020. szept. 5. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amennyi jól esik.
2020. szept. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván úgy van ez kitalálva, hogy bármennyit eszel, ők azért nem fognak vele rosszul járni (vagy nagy átlagban kijön majd a matek).

Az meg valahol elismerés kéne hogy legyen egy étteremnek, ha a vendégük sokat eszik :D

2020. szept. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
"all you can"
2020. szept. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

+ ilyen esetben, mivel írod, hogy idegen konyha, és még pár dolgot kipróbáltál volna, tudathatod a felszolgálókkal is, hogy kíváncsi vagy más fogásaikra is, és eddig ízlett, amiket ettél (gondolom nem azért ettél volna még, mert otthon száraz kenyéren élsz, hanem mert tényleg jó volt :D).

Most képzeld el, hogy te Kínában csinálsz egy all you can eat gulyás-pörkölt éttermet, neked fordítva nem esne jól? :D

2020. szept. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindent kóstolj meg amit szeretnél, és ha még tudsz enni, ami a legfinomabb volt azokból egyél még. Nő vagyok és én is nagyon szeretek sokat enni az ilyen helyeken 😅
2020. szept. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 😉
2020. szept. 5. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!