Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit illik mondani?

Mennyit illik mondani?

Figyelt kérdés
Ha kérdezik állásinterjún mennyi fizetést vár el. Mondjuk egy eladónak ha még pályakezdő. Most mire jó ez ,mindenhol ezt kérdezgetik? Mit illik mondani? Nettóba mondjuk
2018. febr. 16. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Nem szoktak eladói állásnál kérdezni ilyet, mivel kjt szerinti a bérezés, ha csak nem valami puccos, flancos váci utcai divatházba mész dolgozni, ahol a bérezés megegyezés szerint, na ott esetleg mondhatod, hogy nettó 500 ezer, ott, ahol egy öltöny 1 millióba kerül.
2018. febr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha elolvastad volna 1 akkor írtam hogy eddig szinte mindenhol megkérdezték. En nettó 110 mondtam mindig. Ez jó vagy keves?
2018. febr. 16. 22:10
 3/6 anonim ***** válasza:
11%
Tőlem még soha nem kérdezték, pedig nem egy, nem is kettő interjún vettem részt már. Nézd, pillantsd meg a bértáblát, hogy mennyi most a szakmai fizetés 0-3 év kategóriában és akkor annyit mondj.
2018. febr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3 es azt hol találom?
2018. febr. 16. 22:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Sehol mert bértábla csak a közszférában van... Versenyszferaban mindenhol meg fogják kérdezni mennyit kérsz.


Eladó és eladó között óriási különbségek van. Hol lennék eladó?

2018. febr. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Eladónál is gondolom megkérdezik, de inkább amiatt, mert bérversenyt csinálnak, aki kevesebbért elmegy, azt veszik fel. Komoly cégeknél azért kérdezik meg a bérigényt, mert abból is látszik, hogy te milyen vagy. Egy nettó 300-as melóra ha vki nettó 200-at mond, az alábecsüli magát, fel sem képes mérni a piacot, a képességeit sem. Egy komolyabb cég inkább fizet 50ezerrel többet, csak olyan menjen oda, aki ért a dolgához. Ráadásul azért kérdezik a bérigényt, mert nekik sem érdekük, hogy az új munkatárs frusztrált legyen, hogy bezzeg itt-ott többet is megkapna, aztán hamar jobhopperkedik. Magas bért meg amiatt nem jó mondani, mert akkor ha nincs átfedésben a tudással, akkor az is visszatetsző. Én mindig intervallumot adok meg, pl nettó 300-330ezer. Másrészt kinek kellene olyan alkalmazott, aki a saját szakmájának a piaci viszonylatait nem vágja?


Nyilván eladóinál ilyen nincs, hacsak nem az Andrássy egyik exlusive üzletéről van szó, pefekt 3 nyelvtudással együtt.

2018. febr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!