Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az új...

Mi a véleményetek az új Bochkor című rádió műsorról?

Figyelt kérdés

összességében sztem jobb, mint a többi reggeli műsor. A balázsék nevű borzalomnál mindenképpen, az tényleg primitíveknek való.


Viszont Bochkor mintha kicsit kiégett volna. Lovász Laci meg lefelé lóg ki a csapatból.

A témák is unalmasak.



2020. szept. 24. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nagyon vérszegény, nem vicces, nem szórakoztató, nem érdekes. Ráadásul egy normális nevet nem tudtak kitalálni maguknak, ebben is Balázsékat majmolják. Bochi kiégett, nem tudom miért erőlteti ezt, ez már nem méltó hozzá. A műsorvezető társa nem tudom ki, az ő munkásságát nem ismerem, de igazából nem is vagyok rá kíváncsi.
2020. szept. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
74%

Nem mintha a "Balázsék" olyan nagyok kreatív lenne.:) Viszont ha a Retro rádiót nézzük, határozott fejlődés. Bochi már valóban túl van a csúcson, de ez egy olyan rádiónál, ami a nosztalgiára épít, nem feltétlenül baj. Valljuk be, B. Tóth László sem a régi már Tibi bácsival együtt. De ők mindannyian egy kor meghatározó személyiségei voltak és ez a rádió ezt a kort próbálja megidézni. Nagyot a Bumeráng visszahozása ütött volna Voga Jánossal, Lovász Lacit meg szépen be lehetett volna tenni harmadikként Boros Lajos helyett. Boros Lajos pedig 1-1 érdekesebb témánál csatlakozhatott volna akár telefonon is.

De ez így tényleg vérszegény, bár mint említettem, az előző reggeli műsorhoz képest fejlődés.

2020. szept. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%

Én Bumerángon nőttem fel. Bochkornak megvan a sajátos stílusa. Ha nem felejtjük el,hogy ez egy rádióműsor, ahol szerepek vannak, akár az alapstílus is megjelenik, de mindenképp eltúlozva, akkor ő a legjobb.

Nagyon sokat tudok nevetni velük, Háder Gyuri is ha nem lenne, szegényebb lenne a műsor. Lovász Lacit még a Danubiusról ismertem, ott pl a Lilu és Hepi Endre mellett szuper volt. Bochi mellett kevés, nem kap elég teret. És valóban érződik, hogy Laci poénjait nem annyira érti a Bochi. Lovász Lacira a magyar rádiózásnak szüksége van, Bochi is remélem felismeri idővel ezt. Azt a partneri viszonyt nem érzem kettejük közt. A Boros Bochkor párosnál érződött. A Music FM-es időszakot meg inkább hagyjuk is.

Balázsék meg leragadtak a fingunk nevetünk valamint a "Feri a hurkaevő disznópásztor" típusú poénoknál. Ott a Jani ér valamit.

2020. okt. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Ja meg Voga kaphatna még egy mikrofont. :D Meg Lali király is! Bár Lali király most a Bézsen jól megvan. Ő is sokkal másabb önálló műsorban. De szerintem A Boros-Bochkor duó volt az igazi, Voga meg akárhova tennénk, jó lenne :D
2020. okt. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
#3 Ha már felhoztad Balázsékat, megkérdezném, hogy te hallgatod őket? Mert ha igen akkor tudnád hogy nem csak ez a témájuk amit írtál. Ha meg nem hallgatod, akkor miért mondasz véleményt?
2020. okt. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Szólt bent a munkahelyen, amíg nem volt Bochi. És ne nevettess már. Minden adásban ott van valami béna "Feri a tanyasi gyerek" poén és valami fekáliával, vagy fingással kapcsolatos humorbonbon is...
2020. okt. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

Lehet hogy volt az is, de volt egy csomó komolyabb hangvételű beszélgetés, szakértőket hívnak meg rendszeresen, jótékonykodnak, persze ki mit akar észrevenni…


Szerencsére most már hallgathatod a nagyképű, bunkó, mindenkit lenéző Bocsit. Kapcsolj oda 😃

2020. okt. 12. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Én még mindig a 2002 legjobb retro dalt várom.
2020. okt. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Egy az egyben Balázsék koppintása.. a témák, a műsor sémája.. Bochkor még Balázs beszéd stílusát is átvette. Fapofával végighallgatható, csak onnan tudod, hogy nevetni kéne, hogy a műsorvezetők üvöltve röhögnek a mikrofonba. Szánalmas, egyszer Balázsék végén hamarabb kapcsoltam át a Retróra (a zenék miatt, amik kezdenek megint dög unalmasak lenni, hol az 1000 legjobb szám? Kb 50-et kevernek) és Bocsiéknál UGYANAZ volt a téma, mint Balázséknál. Nem hittem el, hogy ennyire bénák. Aki őket hallgatja, meg is érdemli. :D
2021. márc. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A Balázsék meg a Bumeráng koppintása, ami meg külföldről behozott recept volt.:) A témáknál sem kell csodálkozni, amikor a Retro és a Rádió 1 csapata részben ugyanazokból áll, sőt a két stúdiót is csak egy fal választja el egymástól.:)
2021. márc. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!