Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van olyan youtube vidós aki...

Van olyan youtube vidós aki fiatalabb kezdő sportolóval foglalkozik? Ill. Készítene róla videót?

Figyelt kérdés
Szóval én magam vagyok a fiatalabb sportoló, érdekelne van e olyan videós aki készítene rólam meg a sportról amit csinálok, egy vidót hátha ezzel sikerülni ismertebnek lennem és esetleg szponzort is találnom. Szerintem sokmindenkit érdekelne ez a sport mert elég ritka és látványos, csak nem tudom hogy lehetne nagyobb közönség elé vinni ezért gondoltam hátha lenne ilyen youtube videós akit ez érdekelne.

2020. okt. 12. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szinte bármelyik nagyobb videós szerintem hajlandó lenne erre, ha elég tetemes összeget fizetsz neki. Tudod hogy van ez, a reklám nincs ingyen.
2020. okt. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értelek persze, bár én nem nagyon akarnák ezért fizetni, mert szerintem ezzel a videós is jól járna.

Jó nézetsége lenne a videón mert nem hétköznapi sport ez.

De igazad van ma már sajnos minden a pénzről szól :(

2020. okt. 12. 20:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy felkapott videós kb bármit tesz fel, abból nagy nézettsége van. Ezért teheti meg hogy reklámfelületként kiárulja a csatornáját, videóit. Ezen max te nyernél, ő semmit az ég világon.


De amúgy miért nem csinálsz egy saját csatornát és töltesz fel oda videókat a sportodról?

2020. okt. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, ha a videót és a leírást te megcsinálod, én feltöltöm.

8729 feliratkozóm van jelenleg. (Direkt neked megnéztem :D ) Ez mennyire számít nagy közönségnek?


Hogy mennyi értelme lenne, nem tudom, mert a feliratkozóim többsége nem magyar, meg sportos videóm se volt még, de ha érdekel írj privátot. :)

2020. okt. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van saját csatornám, csak még nem annyira népszerű, 140 feliratkozóm van, a legnézettebb edzős videómon meg 500 megtekintés van
2020. okt. 12. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!