Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy ismerkednétek, ha kevés...

Hogy ismerkednétek, ha kevés barátotok van és nem tudtok bulikba járni, mert 1edül nem jóóu?

Figyelt kérdés
23 éves srác vagyok és kb 4.5 éve volt utoljára csajom :( Sok időbe telt, mire elfelejtettem az 1. szerelmemet. A lakhelyemtől távol tanultam így kevés barátom van a környéken, sőt, bulizos haverom nincs is a környéken, akivel el lehetne menni inni. Így nehéz buliba is járnom, de azért néha összehozunk 1et, ha mindenki ráér. A lányok többsége szerint helyes vagyok. Én csak 1 normális szép lányt szeretnék magamnak. Nem is kellene több. Ti mit csinálnátok a helyemben? Mert az elmegyek egyedül buli nem egy túl jó dolog. "a fejbe lőném magam" kommentektől kíméljetek :D
2010. aug. 8. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Én mikor bulizni jártam képes voltam egyedül is elmenni mert elég könnyen ismerkedek. Igaz lány vagy.... Esetleg neten ismerkedni nem próbáltál??? Tudom hogy nem egyszerű mert sokan hazudnak de hátha...
2010. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*lány vagyok
2010. aug. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2010. aug. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Elmész péntek este egy jó buli bejáratához.

Elkiáltod magad jó hangosan, hogy: LÁÁÁÁNYOK? KI AKAR VELEM BEJÖNNI?


Ha nem lesz azonnal 10 jelentkező, kérdezhetsz ingyen tölem egy másikat.

Csak választanod kell egyet közülük.


És ezt komolyan mondtam. Nem kell félénknek lenni, ha nem jön be, legfeljebb elmész egy másik helyre

2010. aug. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én félénk típus vagyok :DD... persze ha haverokkal bulizunk az más, mert ott alkohol meg jó hangulat szokott lenni... Csak az a baj, hogy az ilyen bulik rohadt ritkák... sajnos..

Veszprém megye

2010. aug. 8. 22:09
 6/8 A kérdező kommentje:
Neten próbáltam már, de olyan rusnyák írnak mindig rám, hogy abbahagytam :DDD...
2010. aug. 8. 22:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Esetleg chaten kötetlenül dumálgatni??? Fiúkkal lányokkal egyaránt. Hátha találnál haverokat is :)
2010. aug. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
lehet megpróbálom, köszi
2010. aug. 8. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!