Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért bannolták a TheVR-t...

Miért bannolták a TheVR-t twitchről?

Figyelt kérdés
Melyik platformra fognak átmenni streamelni? Azt mondják, hogy otthagyják a twitch-et.

2020. okt. 21. 23:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Szerzői jogi problémák miatt.
2020. okt. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én azt hallottam, hogy az Apple bannoltatta őket. Most akkor hol streamelnek tovább? Szokás szerinte semmi tájékoztatás nincs... Azért a támogatásért cserébe elvárnám, hogy közöljék mi van. 🤦‍♀️
2020. okt. 22. 15:45
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

De van tájékoztatás. Mielőtt hőbörögnél, twitterre posztolta Jani, hogy megirták az emaileket és most nem tudnak semmit csinálni csak várni.

De ha te is akkora támogató vagy akkor képes lettél volna utána nézni.

2020. okt. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem értem, miért nem tudnak semmit csinálni, hiszen simán tudnának streamelni tovább a Youtubeon és még ezermillió más platform van.


Ott van a Youtube csatornájuk is, ahova tehetnének fel tájékoztató videót, de egészen idáig semmi, ülnek csendben a seggükön (már bocs).


Facebookon 2017 az utolsó bejegyzésük, pedig elvileg ezért vették fel Balázst, hogy a közösségi dolgaikat intézze:

[link]


A TheVR Tech oldalukon sincs tájékoztatás:

[link]


Twitteren Jani annyit írt csak, hogy az Apple letiltotta őket, semmit nem írt hol folytatják vagy mi van:

[link]


Pisti sem rakott ki semmit azon kívül, hogy belinkelte Jani posztját:

[link]


Ez lenne a nagy tájékoztatás??


Különben igen, támogatójuk vagyuk, teljes évre előfizettem a Twitch-en és már bánom, mert semmit nem kapok érte cserébe. Ha végleges kitiltást kaptak és máshova mennek streamelni, akkor ugye nem tudják átvinni az előfizetőket, szóval buktam a lóvét.

2020. okt. 22. 17:49
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

Nyisd ki a szemed. Janinál ott van hogy UPDATE.

Az nem a hivatalos facebook oldaluk. A virtuális valóság es vr gaming a hivatalos.

Ha már támogatod őket illene ezeket tudni...

2020. okt. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Látom, hogy "Update: Megírtuk a megfelelő e-maileket"! De hol van az info, hogy hol folytatják tovább? Mi lesz az előfizetésekkel?
2020. okt. 22. 18:40
 7/16 A kérdező kommentje:
Az említett FB oldalon sincs tájékoztatás, ugyanannyi van csak kiírva, mint twitteren.
2020. okt. 22. 18:44
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert talán twitch partnerek és míg nem rendeződik a dolog nem akarnak máshova menni.

Ha elutasítják a kérelmet valószínűleg fognak szólni mi lesz tovább. Addig meg elmarad a stream. Nem fogsz belehalni.

2020. okt. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
össz vissz 3 helyen tudsz livolni yt twitch és face ennyi face és yt egy kalap szar twitch en már felépitettek egy közösséget hülyeség lenne elmenni máshova ha tényleg szereted amit csinálnak akkor vársz, mi sül ki ebből ennél mi kell jobb tájékoztatás ? copyright- ot kaptak és kész ők se tehetnek semmi mást megtették amit lehet most várunk és reménykedünk
2020. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#8: Végleges bant kaptak. Még soha nem volt olyan, hogy feloldották volna a véglegest... Ráadásul a véglegeshez 3-szor kell "hibázni", tehát megvolt az esélyük is rá, szóval 100%, hogy máshol fogják folytatni, csak ezt jó lenne leközölni a közönséggel, ahelyett, hogy ködösítenek meg reményeknek.


#9: De nem értem mire várnak?

2020. okt. 22. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!