Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Székely Vegánnal mi lett?

Székely Vegánnal mi lett?

Figyelt kérdés
Lassan 1 hónapja nincs videója, se live a Youtubeon és a többi platformon. Bevitte az asszonyt a csihányba és gyereket várnak? Vagy bányatűz lett a kriptopénz bányájában? Elkapta a koronavírust? Vagy csak nem ér rá a faház felújítása miatt? Vagy beállt valahova dolgozni?

#mulcs #Székely Vegán #csihány #2by4
2020. nov. 21. 00:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Én eddig csak Sexy Veganról hallottam.

https://www.youtube.com/watch?v=60mu0l947lA

2020. nov. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tényleg, nem is nagyon néztem, mióta az amerikaiak hazaküldték Romániába. Megnéztem mi van vele, dióhéjban: gyártja a videókat azóta is, felszedett egy pénzes csajt akinek a házában lakik jelenleg, közben az örökölt romániai tanyáján felújít egy faházat és most éppen live-ol és röhög a gamereken, hogy újra felvásárolják az összes vga kártyát a kriptó-bányászok. Nagyjából hozza a formáját.
2021. jan. 4. 23:23
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehagytam a végét. Tehát ezek szerint csak egy kis adásszünet volt. Eddig is inkább az utazós videókat néztem meg amiket visszamenőleg töltött fel, azok jók, amiket még az amerikai utazásai során vett fel. Igazából ezeket hiányoltam, mert korábban mondta, hogy még sok amerikai videója van amit nem töltött fel. A magyarországi, vagy romániai videók nem nagyon érdekelnek, mert ezeket az országokat én is láthatom bármikor.
2021. jan. 4. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!