Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mit lehet készíteni kendermagl...

Mit lehet készíteni kendermaglisztből, ami finom is egy nem vegánnak?

Figyelt kérdés

Vásároltam kendermaglisztet, de nem gondoltam, hogy ennyire markánsan zöldfűszeres íze van.


Mit készíthetnék belőle, ami finom is? Lehet nem vegán is, húsevő vagyok. :) Köret is érdekel, palacsintaféle is, de akár édesség is.


Tudom, Google, de most nem vlogger vegánok szerinti praktikákat keresek, hanem valóban ízletes kaját.


A bekészített poénok, amik szerint szívjam el, süssek belőle füves sütit, már nem menőek. :) A kendermaglisztnek nagy mennyiségben sincs semmilyen hatása.


2020. febr. 1. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én fasírtba és tócsniba keverném.
2020. febr. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Elöször is elnézésedet kérem, én ugyan vegán vagyok, de eszembe nem jutna ilyesmit venni, mert értelmetlen ötletnek tartom.

Másrészt ezt nem önmagában szokás használni, hanem kis mennyiségben, majdnem füszerként.

Neked is ezt tudom javasolni, olyan ételekbe, amikhez illik a jellege, kis adagokban keverd bele, akkor talán fel tudod használni.

2020. febr. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nokedli tésztába tennék belőle.
2020. febr. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Teljes kiölésű nokedlibe én is gondoltam, de férfiként nincs nokedliszaggatóm, szóval valószínűleg az általatok ajánlott fasírt lesz belőle.


#2: Nem haragszom meg, én sem venném meg a mai eszemmel. Ételt nem dobok ki soha, ezért próbálom ötletesen felhasználni.

2020. febr. 2. 10:33
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A 2-es vagyok, idöközben utána keregéltem, sok sós aprósüteménybe, rágcsába tesznek egy keveset, esetleg ezt is ki tudod próbálni, ha sok van belöle.
2020. febr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#2: Én kipróbálom, de ha rossz lesz, neked kell megenni. :)


Köszönöm, hogy megnézted, már eldöntöttem, hogy fasírt lesz belőle. Először húsos fasírtra gondoltam, de vannak ezek a vegán zöldséges fasírporok, annak kifejezetten illik az ízéhez ez a füves aroma.

2020. febr. 2. 11:13
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

nokedli szaggatashoz eleg egy kes egy vagodeszka, youtubeon can rutorial :) ez ne akadalyozzon, egy

jo porkolt melle nincs jobb

2020. febr. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Pogácsában 1:5 arányban

Pl: 25-25 dkg margarin, liszt, túró

1 tojás

Sajttal megszórod a tetejét

2020. febr. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!