Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Akik nem azért mondtak le a...

Akik nem azért mondtak le a húsról mert az ízétől undorodtak, hanem elvi okokból váltatok vegánná/vegetáriánussá mi szóltok az alábbi cikkhez? Kipróbálnátok?

Figyelt kérdés
[link]

2019. ápr. 4. 06:17
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Igen. Szerintem ez a jövő. Biztos még sokat kell fejleszteni, de muszáj. Hosszú távon nem fenttarthatò a mostani nagyüzemi állattenyésztés. Ráadásul etikailag is megkérdőjelezhető.
2019. ápr. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 nemaRendőrség ***** válasza:
31%

>Szója

Még bottal sem piszkálnám azt a mérget

2019. ápr. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Én húsevő vagyok, de ha csak ez lenne hús helyett, inkább választanám a vega étkezést.

Akkor már inkább a sejtalapú, mesterséges húsnövesztés, de az még gyerekcipőben van.

2019. ápr. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
59%
Nem vagyok vegán, de ha szójából akarják kivonni az anyagot, és nagy mennyiségben fogyassza a nép ott már gondok lesznek. Köztudottan a sok szója fogyasztása betegséget okoz, ezért csak mértékkel szabad csak!
2019. ápr. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem próbálják ki, szinte semmiT nem tudunk a génmódosítás hosszú távú egészségügyi hatásairól, ezért, ha csak tehetem, elkerülöm.
2019. dec. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*próbálnám* bocsi, autokorrekt...
2019. dec. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!