Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nem lesz kínos a legjobb...

Nem lesz kínos a legjobb barátommal táncolni?

Figyelt kérdés

Tavasszal el kezdünk gyakorolni a ballagásra, és felkért az egyik fiú barátom.

A dolognak az a része érdekel, hogy nem lesz kínos olyan közel állni egymáshoz? Beszéljek közben? Vagy nézzek a szemébe? Bár ha a szemébe nézek, az még kínosabb számomra.

Nektek mi a tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?



2020. nov. 29. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne? Nem csak szerelmespárok szoktak táncolni, nekem pl egy olyan osztálytárs jutott szalagavatóra, akivel 4 év alatt alig beszéltünk. Nem volt semmi, nem másztunk egymásra, a tánc után is megmaradt a semleges viszony.

Szerintem az sokkal jobb, ha baráttal táncolsz, legalább jókat beszélgettek próbák előtt/után, mi kb csak a “hogy ment a matek tz?” köröket futottuk le a partneremmel.


Nem kell folyamatosan a szemébe nézni, csak olyan természetesen, mint egy normál helyzetben. Először furcsa a tánc, de hamar megszokod, egy teljesítendő feladat lesz (amit remélhetőleg élvezel is majd azért). A keringő meg nem olyan intim, hogy max az első egy-két alkalom után is zavarban legyél.

2020. nov. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz kínos, ne aggódj. Nem kell ám folyton egymás szemébe bámulni a próbák során, de az úgyis azzal fog telni, hogy megállás nélkül poénkodtok, meg röhögtök, amikor elcseszitek a koreográfiát. Amikor meg élesben táncoltok, addigra megszokjátok egymás közelségét.


Negyedikes palotáskor és nyolcadikos keringőnél is jó haverral táncoltam, nagyon jó élmény volt. Szalagavatókor meg egy olyan fiú kért fel, aki szerelmes volt belém, és bár kicsit kínos volt, amikor megpróbált bókolni nekem, nem haltam bele abba sem.

2020. nov. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Hát nálam anno úgy volt, hogy lehetett választani, ki miben akar részt venni. Én osztálytáncra vállalkoztam, keringőre nem, mert a lány oszttársaimmal abszolút nem haverkodtam, és a fiúkkal is csak 1-2-vel. Nem szerettem az osztályt, ez van.


Ettől függetlenül jó buli volt az osztálytánc, a keringőt nem vártam meg, egy másik suliba járó haverral elmentem közben, mikor már tudtam, nincs ott egyéb dolgom. Dumáltunk, ettünk-ittunk, aztán haza. Nyilván afterpartyra sem mentem.


Volt egy csaj, aki kérdezgetett a keringőről, ő lehet partnert akart, de mivel én nem akartam, így ő pl. külsőst hozott be.


De ez már 10 éve volt.

2020. nov. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
3-as vagyok, az még lemaradt, hogy a szalagtűzésen nyilván részt vettem, az alap.
2020. nov. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :D

Jó volt olvasni, és megis nyugtattatok.

2020. nov. 29. 11:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha igaziból igaz barátak tekinted akkor mi a furcsa benne? Szerintem nem probléma.
2020. dec. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!