Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan béküljek ki a legjobb...

Hogyan béküljek ki a legjobb barátommal?

Figyelt kérdés
Férfiak vagyunk, most nem nagyon szeretném részletezni az okot, de egy harmadik személy miatt vesztünk össze akit ő nagyon utál és én vele is barátkozom.Ez a legjobb barátomnak nem tetszett hogy én sokat lógok az ellenségével is (többet a legjobb barátommal) és úgy döntött hogy megszakítja velem a barátságot. 2 hónapja nem beszélünk már, egyszer láttuk egymást, csak bólintottunk egymásnak.Mondhatjuk azt hogy féltékenység is közrejátszott. Én próbáltam megoldani de nem ment, ő csak sorolta hogy vége a barátságunknak. Viszont ma akkor borultam teljesen ki mikor megláttam hogy letiltott. Eddig nem voltam letiltva nála, de 2 hónap után ma úgy döntött hogy még le is tilt. És őszintén ideges lettem és valahogy meg szeretném ezt oldani de úgy hogy ne fussak utána.
2020. nov. 2. 00:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Igazából választás elé lettem téve.. ha lemondok az ellenségéről akkor még kb 10-15 másik jó barátomról is le kell mondanom, mert ahhoz a társasághoz tartozom. Ha őt választom akkor 2 en lennénk mert neki nincs egy barátja sem rajtam kívül.A legjobb barátomtól sem volt szép hogy megpróbált manipulálni és megparancsolni hogy kivel barátkozhatok. Az egy dolog hogy legjobb barát, de azért már nem kezelhet a kutyájaként. Nem engedhettem meg azt hogy úgy táncoljak ahogy ő fütyül, ezért erre ráment a barátságunk. Én belátom azt hogy hibáztam, párszor az ellenségét hívtam helyette amikor őt kellett volna, de ő nem akarja beismerni hogy hibázott. Ha ő ilyen ember hogy minden kis hülyeségre megsértődik akkor bármikor megszakadhat újra a barátság. Szóval ha lemondanék a 10-15 emberről miatta akkor az is lehet hogy egyszer majd újra valami miatt haragzik meg rám és a végén még teljesen egyedül maradok.
2020. nov. 2. 01:10
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagytok férfiak, kisfiúk vagytok. Miért ellenségei ők egymásnak?
2020. nov. 2. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nahat... Dezsavum van :)

Az a rossz hir, hogy o dontott. Valoszinu te jobban ragaszkodsz hozza, mint o, azert is tiltott le, hogy ne lasson, ne tudjon rolad semmit. Ha egy komolyabb baratsagban problema van, nem 2 honap a szunet, hanem legfeljebb 2 nap, es kb 2 perc megbeszelni es osszeborulas. En azt hiszem, ez a hajo elment, es nem szabad utana kapalozni.

2020. nov. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!