Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ha nagyon kicsit...

Mit tegyek? Ha nagyon kicsit is iszok akkor is hányok este.

Figyelt kérdés
Szilveszterkor ottalszok egy baratomnal es nem fogok sokat inni de tuti hanyni fogok nagyon kellemetlen:( lehet pszichesen hanyom ki? Mert bebeszelem magamnak?

2020. dec. 29. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholintoleranciád van! Akkor nem kell inni, ennyi! Komolyan, mintha számítana, hogy iszik-e valaki, vagy sem!
2020. dec. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom sokszor nem iszok csak mindig en vagyok az egyetlen aki nem iszik es ez mar kellemetlen. Tenyleg nem akarok berugni de azert egyet koccintani a tobbiekkel
2020. dec. 29. 11:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Oke, probaljuk ujra: ne igyal. Semmit.
2020. dec. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kellemetlen ha nem iszol?! 👏👏
2020. dec. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj másoknak játszol? Most komolyan! Én sosem iszom bulikban és mégsem kellemetlen! Nem kell a csicska tömeg után menni!
2020. dec. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom sokszor nem iszok csak mindig en vagyok az egyetlen aki nem iszik es ez mar kellemetlen."

Bazki, 33 éves korom óta, vagyis 29 éve vagyok absztinens. Olyanokkal vedd körül magad, akik megértik, ha nem akarsz/tudsz inni.

2020. dec. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem bírod, van ilyen, nem vagyunk egyformák. Én sem bírom az italt még a néhány százalékos citromos sör is eléggé a fejembe tud szállni, igaz nem okádok tőle. Ha bort iszok elég egy deci is belőle akkor olyan részeg vagyok mint aki 2 litert ivott meg. Ha pezsgőt iszok akkor azt ki is okádom. Ha pálinkát iszok attól érdekes módon nincs bajom, de ha mellé iszok még valamit akkor taccson vagyok.
2020. dec. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!